this image shows HQ of IKC in Shanghai
this image shows HQ of IKC in Shanghai

Zespół ds. handlu China

Nasz niezależny zespół ds. handlu ma siedzibę w naszej siedzibie w Szanghaju. Zespół składa się z działu sprzedaży, marketingu i projektowania. Dzięki temu zespołowi obsługujemy rosnący rynek chiński, a przy pomocy naszych dystrybutorów łączymy się z sąsiednimi krajami, takimi jak Japonia, Singapur, Tajlandia i Indie.

Siedziba w Szanghaju

Nasz zespół Commerce znajduje się w jednym z najbardziej niezwykłych budynków w Szanghaju, budynku z 1933 roku, który znajduje się w parku kreatywnym XINXIN.

Zainspirowani środowiskiem, otaczającymi organizacjami i projektantami artystycznymi, pracujemy z tego miejsca, aby tworzyć i rozwijać piękne koncepcje zabaw dla dzieci na całym świecie.

this image shows the IKC sales team in China

Historia „budynku z 1933 r.”

Budynek został pierwotnie zaprojektowany przez brytyjskiego architekta Balfoursa i został zbudowany w 1933 roku przez jedną z największych firm budowlanych w Szanghaju. Budowa była współfinansowana przez rząd chiński.

„Budynek z 1933 r.” Został zaprojektowany w stylu rzymskiej bazyliki, charakteryzuje się kanciastym wyglądem zewnętrznym i wieloma zaokrągleniami od wewnątrz. Jest to zbieżne z tradycyjnym chińskim przekonaniem, że wszechświat jest okrągły, a ziemia jest kwadratowa.

Obecnie budynek ten jest popularny jako miejsce spotkań handlowych, pokazów mody i wprowadzania produktów. W budynku mieszczą się także różne sklepy, studia projektowe i obiekty rekreacyjne.

On this image you can see Building 1933 XinXin park Shanghai

Unikalny budynek o wyjątkowym wnętrzu

Biuro w tak specjalnym budynku wymaga niezwykłego wnętrza.

Meble zostały zaprojektowane przez naszych projektantów i wyprodukowane w naszej własnej fabryce w Jiaxing w Chinach. Pierwotnie projekt mebli został stworzony dla naszej nowej kolekcji mebli dziecięcych Buxus. Ale z kilkoma zmianami przekształciliśmy go w nowoczesne wnętrze dla naszej głównej siedziby w Azji.

Przeczytaj więcej o IKC

On this image you can see the new furniture for the IKC headquarters in China