Zespół ds. handlu China

IKC - globalna organizacja dla wszystkich koncepcji zabaw, siedziba główna Szanghaj
IKC - globalna organizacja dla wszystkich koncepcji zabaw, siedziba główna Szanghaj

Nasz niezależny zespół ds. handlu ma siedzibę w naszej siedzibie w Szanghaju. Zespół składa się z działu sprzedaży, marketingu i projektowania. Dzięki temu zespołowi obsługujemy rosnący rynek chiński, a przy pomocy naszych dystrybutorów łączymy się z sąsiednimi krajami, takimi jak Japonia, Singapur, Tajlandia i Indie.

Siedziba w Szanghaju

Nasz zespół Commerce znajduje się w jednym z najbardziej niezwykłych budynków w Szanghaju, budynku z 1933 roku, który znajduje się w parku kreatywnym XINXIN.

Zainspirowani środowiskiem, otaczającymi organizacjami i projektantami artystycznymi, pracujemy z tego miejsca, aby tworzyć i rozwijać piękne koncepcje zabaw dla dzieci na całym świecie.

IKC China team Shanghai

Historia „budynku z 1933 r.”

Budynek został pierwotnie zaprojektowany przez brytyjskiego architekta Balfoursa i został zbudowany w 1933 roku przez jedną z największych firm budowlanych w Szanghaju. Budowa była współfinansowana przez rząd chiński.

„Budynek z 1933 r.” Został zaprojektowany w stylu rzymskiej bazyliki, charakteryzuje się kanciastym wyglądem zewnętrznym i wieloma zaokrągleniami od wewnątrz. Jest to zbieżne z tradycyjnym chińskim przekonaniem, że wszechświat jest okrągły, a ziemia jest kwadratowa.

Obecnie budynek ten jest popularny jako miejsce spotkań handlowych, pokazów mody i wprowadzania produktów. W budynku mieszczą się także różne sklepy, studia projektowe i obiekty rekreacyjne.

IKC Headquarters, Building 1933 XinXin Park Shanghai

Unikalny budynek o wyjątkowym wnętrzu

Biuro w tak specjalnym budynku wymaga niezwykłego wnętrza.

Meble zostały zaprojektowane przez naszych projektantów i wyprodukowane w naszej własnej fabryce w Jiaxing w Chinach. Pierwotnie projekt mebli został stworzony dla naszej nowej kolekcji mebli dziecięcych Buxus. Ale z kilkoma zmianami przekształciliśmy go w nowoczesne wnętrze dla naszej głównej siedziby w Azji.

Przeczytaj więcej o IKC

Wyjątkowe biuro z wyjątkowym wyposażeniem dzięki własnej produkcji