Informacje o IKC

Turning play into profit

Tworzymy, wykonujemy i montujemy pomysłowe place zabaw, jak na przykład kąciki do zabawy, gdzie dzieci mogą bawić się bez końca. Dzięki temu naszym klientom oferujemy znacznie więcej niż tylko szczęśliwe dzieci. Dzieje się tak, ponieważ nasze produkty zapewniają większe dochody, więcej gości i klientów – w tym powracających, a także spokojniejszą atmosferę. I to właśnie nazywamy mocą zabawy.

IKC tworzy globalną wartość zabawy

Nasza firma wywodzi się z Holandii, ale nasze place zabaw odnoszą sukcesy na całym świecie. Koncepcja mocy zabawy jest uniwersalna. Mając swoją siedzibę i fabrykę w Chinach, optymalnie zaopatrujemy rynek azjatycki, ale nasze produkty można znaleźć na całym świecie. Dzięki naszym produktom stworzyliśmy wartość zabawy w ponad 20 krajach, a ta liczba stale rośnie.

IKC world map | IKC world wide

Dzieci pamiętają dobrą zabawę

Wartość zabawy, przemiana zabawy w zysk: to koncepcja, w którą wierzymy. Nie tylko na krótką metę, ale także w dłuższej perspektywie. Dzięki dzieciom, które świetnie się bawią, ich rodzice chcą zostać dłużej w takim miejscu, wydać więcej i wrócić tu. Ale zabawa tworzy także piękne wspomnienia. Wspomnienie te w pewnym momencie również się opłacą, bo choć dzieci dorastają, rzadko zapominają, gdzie świetnie się bawiły (a gdzie niestety nie).

Zwrot z inwestycji

Nasze kąciki zabaw można znaleźć w sklepach, restauracjach, na lotniskach, w poczekalniach, hotelach i wielu innych miejscach. I zawsze się opłacają. Często można to zauważyć dzięki większej sprzedaży, swobodniejszej atmosferze oraz szybszym konsultacjom. Zabawa się opłaca.

Pie Chart | IKC turning play into profit

Twój partner w zabawie

Od pojedynczej gry naściennej po plac zabaw o powierzchni setek metrów kwadratowych, od produktu z naszej kolekcji po plac zabaw w budynku wykonany całkowicie na indywidualne zamówienie w stylu Twojej firmy: możliwości są nieograniczone. Oferujemy gry i zabawy dostosowane do każdego miejsca i każdego budżetu, w dowolnej części świata, mogące sprostać wszelkim życzeniom i wymaganiom. Jesteśmy Twoim partnerem w zabawie.

Van los wandspel tot hele kinderhoek | Playground Möbel Hesse

Własna fabryka w Chinach

Bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym priorytetem. Zwłaszcza jeśli chodzi o zabawę dzieci. Właśnie dlatego wszystkie nasze produkty wytwarzamy we własnej fabryce. Dzięki temu możemy kontrolować każdy etap procesu produkcji i zagwarantować stuprocentowe bezpieczeństwo naszych produktów.

Certyfikacja i standaryzacja

Kiedy mówimy: „bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym priorytetem”, chcielibyśmy tego dowieść. Dlatego wszystkie nasze produkty mają certyfikat SGS zgodnie z normą EN-71, co oznacza, że są one bezpieczne i trwałe.

Productie in eigen beheer | IKC Fabriek China

Uczciwość i zrównoważony rozwój to nasze drugie imię

Dlatego właśnie używamy materiałów trwałych i niepowodujących szkód dla środowiska. Jest to korzystne nie tylko dla dzieci bawiących się teraz, ale również dla przyszłych pokoleń. Dlatego postanowiliśmy:

  • używać wyłącznie najlepszych rodzajów drewna z certyfikatem FSC
  • używać wyłącznie farb niepozostawiających śladów chemicznych
  • w jak największym stopniu unikać używania plastiku
  • poddawać recyklingowi jak największą liczbę produktów

Dokonywanie zrównoważonych wyborów oznacza również wybieranie produktów o długim okresie żywotności. Nasze produkty działają przez wiele, naprawdę wiele lat.

Eerlijke materialen | IKC

Nasza filozofia pełnej obsługi:

  • kompleksowe konsultacje
  • wybór z naszej kolekcji
  • lub: indywidualny projekt, na przykład we własnym stylu domowym.
  • instalacja, konserwacja i rozszerzona gwarancja

Wszystkie nasze projekty, duże i małe, są realizowane kompletnie. Obejmuje to wszystkie wybrane akcesoria, pełny montaż i dopasowanie oraz dbałość o każdy szczegół. Kiedy nasi ludzie opuszczają Twój teren, dzieci od razu mogą zacząć się bawić. Pomyślimy o wszystkim.

Onze full service filosofie | IKC service

Fachowa porada ze strony naszych specjalistów

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? W takim razie skontaktuj się bez żadnych zobowiązań z jednym z naszych specjalistów.

Biuletyn IKC

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje na temat IKC? W takim razie możesz zapisać się do naszego biuletynu informacyjnego, a wówczas będziesz otrzymywać wszystkie najnowsze wiadomości i inne ciekawe aktualizacje