Kąciki zabaw

PRZYJAZNE DZIECIOM KĄCIKI ZABAW

Umieszczając kąciki zabaw lub plansze i moduły do zabaw w różnych lokalizacjach w Twojej firmie zapewnisz najmłodszym gościom możliwość zabawy, samodzielnej lub z innymi dziećmi. Odwiedzający docenią to, jeśli dzieci będą zadowolone w Twojej organizacji. Za pomocą kącika zabaw wysyłasz przekonujący sygnał do wszystkich odwiedzających: Twoja firma bierze pod uwagę dobro dzieci.

Instore Kids Corners chętnie pomyśli wraz z Tobą o ustawieniu kącika zabaw. Kąciki dziecięce są w ponadczasowym stylu, są bardzo bezpieczne, posiadają certyfikaty TÜV i są łatwe w utrzymaniu czystości. Zamów bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

ZAWSZE ODPOWIEDNI KĄCIK DLA DZIECI

Instore Kids Corners już teraz jest w stanie wnieść wartość dodaną do wielu firm na całym świecie za pomocą kącików dla dzieci. Każdego dnia, we wszystkich branżach, dzieci korzystają z naszych modułów i systemów do zabaw. Kącik dziecięcy można umieścić już na powierzchni od 1 m2.

DOSKONAŁY DLA TWOJEGO BIZNESU

Instore Kids Corners będzie z Tobą współpracować, aby zapewnić, że kącik dla dzieci idealnie pasuje do Twojej firmy. Kącik zabaw jest zbudowany w ponadczasowym stylu, dzięki czemu doskonale wkomponowuje się we wnętrze. Dostarczamy również koncepcje "plug-and-play", dzięki czemu wszystko idealnie pasuje do siebie. Ciekawią Cię nasze możliwości? Zamów bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

Kontakt(58)6866460

  • Van der Valk
  • Van der Valk