Kolekcja Monster

ODKRYJ POTWORKI Z INSTORE KIDS CORNERS

Potwory Ocram & Racer, od Instore Kids Corners, chętnie zabiorą Cię w podróż odkrywczą. Wyjaśnią, kim są. Posłuchaj potwornych przygód i wyobraź sobie, że jesteś w świecie pełnym fantazji. Nic nie jest takie, jak się wydaje z nowymi systemami DO ZABAW, zobacz naszą bogatą kolekcję potworKów tutaj! I bądź zainspirowany.

Instore Kids Corners z przyjemnością pomyśli o tym, jak Ocram i Racer mogą być stosowane w Twojej organizacji. Kolekcję potworów można używać we wszystkich kącikach IKC. Rocket i Racer można dostosować do stylu Twojego miejsca. Zamów bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

BAW SIĘ KOLEKCJĄ MONSTER

Instore Kids Corners jest w stanie dodać wartości wielu organizacjom na całym świecie, budując kąciki dla dzieci. Na co dzień dzieci PRZEBYWAJĄCE W RÓŻNYCH MIEJSCACH bawią się w naszMI modułaMI DO ZABAW i systemaMI. Kącik dla dzieci można umieścić w przestrzeni od 1 m2

DOSKONAŁY DLA TWOJEGO BIZNESU

Razem z Wami, Instore Kids Corners zadba o to, aby kącik dla dzieci z kolekcji Monter idealnie pasował do Twojej organizacji. Kącik do zabawy zostanie zbudowany w stylu Twojego miejsca, dzięki czemu wkomponuje się w Twoje wnętrze. Dostarczymy również koncepcję plug-and-play, więc wszystko będzie idealnie pasowało. Ciekawią Cię nasze możliwości? Zamów bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

Kontakt(58)6866460

  • Van der Valk
  • Van der Valk