Opieka medyczna

KĄCIKI ZABAW DLA DZIECI W OPIECE MEDYCZNEJ

Kącik zabaw w szpitalu, poczekalni lub gabinecie stomatologicznym sprawia, że dzieci czują się spokojniej. W przyjaznym otoczeniu dzieci lepiej radzą sobie z napięciami i niepewnością, jakie niesie za sobą wizyta. Kiedy dziecko czeka i bawi się, wydaje się, że wszystko idzie znacznie szybciej!

Razem z Tobą Instore Kids Corners stworzy kącik zabaw idealnie pasujący do Twojej organizacji, w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i stylu Twojego miejsca. Bezpieczne i higieniczne miejsca do zabawy, szczególnie w opiece medycznej jest ważne. Zamów bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

PRZYJAZNA DLA DZIECI i GOŚCINNA OPIEKA ZDROWOTNA DZIęKI KĄCIKOWI ZABAW

Dobra opieka oznacza gościnność. Zabawne, przyjazne dzieciom i stymulujące środowisko sprawia, że czekanie staje się przyjemniejsze. Dla dzieci oczekujących na wizytę czy badanie lub dzieci towarzyszących rodzicom, kącik zabaw może pomóc poczuć się im jak w domu. W poczekalni przyjaznej dzieciom dzieci mogą robić to, co im się najlepiej podoba; bawić się.

BEZPIECZNE I HIGIENICZNE MIEJSCA DLA NAJMŁODSZYCH ODWIEDZAJĄCYCH

Bezpieczeństwo jest nadrzędne w projektowaniu i rozwoju naszych koncepcji. Wszystkie nasze systemy do zabaw są łatwe do czyszczenia. Ponadto nie zawierają one żadnych luźnych części dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty TÜV i zostały zaprojektowane, by służyć zabawie przez wiele lat.

Kontakt(58)6866460

 • Van der Valk
 • Van der Valk

Projekty

 • Szpital

  Szpital przyjazny dzieciom

  Kacik zabaw w szpitalu. Żadne dziecko nie lubi być w szpitalu. Z ładnym placem zabaw stworzysz miejsce, w którym dzieci na chwilę mogą zapomnie...

  Czytaj więcej
 • Kącik

  Kącik dziecięcy w poczekalni

  Kacik zabaw w poczekalni Dzieci, które znajdują się w poczekalni szpitala lub instytucji opiekuńczej, lubią, gdy mają swoje miejsce, w którym ...

  Czytaj więcej