Projektujemy, tworzymy i instalujemy pejzaże do zabawy.

I robimy to dla różnych gałęzi przemysłu;

Retail icon | IKC Play

Handel detaliczny

 

Rood

#e94f35
text-white
Publieke ruimtes icon | IKC Play

Miejsca publiczne

 

Geel

#f9da00
text-black
Gezondheidszorg icon | IKC Play

Opieka medyczna

 

Nniebieski

#4db5e4
text-white
Interieurinrichters icon | IKC Play

Projektanci wnętrz

 

Natural zwart

#130f17
text-white
Dagopvang icon | IKC Play

Opieka nad dzieckiem

 
Play area day care centres | IKC

Groen

#86bd36
text-white
Horeca icon | IKC Play

Horeca

 

Oranje

#f39317
text-white

Zintegrowane place zabaw dla dzieci dla każdej branży

Tworzymy, wykonujemy i montujemy kąciki zabaw, gdzie dzieci mogą bawić się bez końca. Dzięki temu naszym klientom oferujemy znacznie więcej niż tylko szczęśliwe dzieci. Rodziny czują się mile widziane i chętnie do Ciebie wracają. Poza tym pozostali goście i pracownicy nie są aż tak zaabsorbowani dziećmi, które stają się zanadto aktywne i zaczynają biegać wkoło. Właśnie dlatego IKC tworzy place zabaw, które zapewniają Ci:

  • Wyższe dochody
  • Więcej gości 
  • Więcej powracających gości
  • Swobodniejszą atmosferę

I to właśnie nazywamy The power of playing

The power of playing można dostrzec we wszystkich branżach, ponieważ każdy sektor ma do czynienia z klientami i gośćmi z dziećmi. Kącik zabaw IKC dla dzieci pasuje do firmy w każdym stylu, więc nie będzie postrzegany jako element zakłócający harmonię wnętrza. Oto kilka przykładowych branż, w których można spotkać kąciki zabaw dla dzieci firmy IKC: opieka zdrowotna, handel detaliczny, HoReCa, miejsca publiczne oraz miejsca opieki dziennej. 

Zawsze odpowiedni plac zabaw

W kwestii tworzenia placów zabaw firma International Kids Concepts chętnie udzieli rady. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu oraz wkładowi ze strony klientów wiemy dokładnie, jakiego rodzaju kącika zabaw dla dzieci potrzebuje Twoja firma lub organizacja, a ponadto uwzględniamy Twoje interesy handlowe. Jesteś projektantem wnętrz i pracujesz nad większym projektem? W takim razie zespół projektowy IKC z chęcią doradzi, jak dodać wartość zabawy do Twojej koncepcji. 


Bez względu na to, ile masz miejsca i jakim dysponujesz budżetem: tworzenie wartości zabawy zawsze się opłaca. Firma IKC zapewniła już wartość dodaną wielu organizacjom na całym świecie, montując u nich place zabaw dla dzieci. Każdego dnia dzieci w wszystkich sektorach korzystają z naszych gier naściennych, interaktywnych systemów do gier i zabaw oraz miękkich elementów do zabawy. 


Od pojedynczej gry naściennej po plac zabaw o powierzchni setek metrów kwadratowych, od produktu z naszej kolekcji po kącik zabaw wykonany całkowicie na indywidualne zamówienie w stylu Twojej firmy: możliwości są nieograniczone. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne, mają certyfikat TÜV i są łatwe do czyszczenia. Zamów bezpłatną broszurę lub zadzwoń do nas:  +48 (58) 686 64 60 

Bezpieczne i przyjazne dla dzieci kąciki zabaw

Bezpieczeństwo jest sprawą kluczową, zwłaszcza jeśli chodzi o bawiące się dzieci. Dlatego wszystkie produkty wytwarzamy w naszych własnych fabrykach i gwarantujemy, że spełniają one normę EN-71, czyli europejską normę bezpieczeństwa zabawek. Nasze produkty mają powłokę antybakteryjną, która zapewnia higieniczną i łatwą w czyszczeniu koncepcję zabawy.