Duurzame Dinsdag in Nederland!
IKC Aktualności
Udział
Szczęśliwe dzieci tworzą lepszy świat!

1 września: Dzisiaj jest zrównoważony wtorek!

Dzisiaj jest Zrównoważony Wtorek, dzień zrównoważonego rozwoju, dzień, w którym rząd holenderski wzywa do refleksji nad zrównoważoną przedsiębiorczością. Chociaż jedna chwila czy jeden dzień to po prostu za mało. Ważne jest, aby wszystkie przyszłe pokolenia dzieci mogły bawić się bezpiecznymi elementami do zabawy wykonanymi z uczciwych, zrównoważonych materiałów.

Nie lubimy się chwalić, ale tworzenie zrównoważonych produktów jest czymś, w czym IKC jest bardzo dobre. W IKC stoimy za 365 zrównoważonymi dniami w roku! Szczęśliwe dzieci tworzą lepszy świat! To jest nasze motto od lat.

Za 50 lat dzieci będą bawić się elementami do zabawy, które są wykonane z drzew, które dziś sadzimy.
(Marco Lankman, Dyrektor Generalny IKC Global)

Dzisiaj jest Zrównoważony Wtorek!

Nie możemy powiedzieć wystarczająco często, że zrównoważona przedsiębiorczość jest dla nas ważna i stawiamy ją na pierwszym miejscu w IKC, ale dzisiaj jest taka okoliczność. Nieustannie sprawdzamy i ponownie sprawdzamy nasze procesy biznesowe, aby zapewnić zrównoważoną działalność. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo naszych produktów i materiałów, których używamy. Oznacza to, że gwarantujemy bezpieczeństwo naszym pracownikom podczas procesu produkcji, a także, że wszystkie nasze produkty są w pełni przetestowane, aby zapewnić dzieciom możliwość bezpiecznej zabawy.

Jesteśmy dumni z naszych klientów; wybierając kącik dla dzieci IKC, inwestują oni w zrównoważony produkt, który będzie służył im przez lata. Wszystkie nasze produkty są wykonane z drewna z certyfikatem FSC, co oznacza, że zostały one sprawdzone i zakupione zgodnie z surowymi zasadami. Certyfikat ten oznacza, że drewno zostało zakupione legalnie, chroni lokalne środowisko, a także chroni prawa i dobro lokalnej społeczności i pracowników.

Rozpocznij przyjazną dzieciom i odpowiedzialną za środowisko przedsiębiorczość już dziś, z kącikiem dla dzieci IKC!

Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów