IKC 2021
IKC Aktualności
Udział
Met trots kijken we terug op 2021 en gaan we het nieuwe jaar in!

2021 rok w podsumowaniu

W tym roku mieliśmy okazję zrealizować jeszcze więcej pięknych projektów i podjąć znaczące, innowacyjne kroki jako organizacja. Z dumą patrzymy wstecz na to, co udało nam się osiągnąć i czujemy się gotowi na nowy rok! Między innymi tchnęliśmy nowe życie w niektóre z naszych sprawdzonych modułów do zabawy, aby jeszcze lepiej odpowiadały aktualnym trendom i potrzebom klientów.

Poniżej podsumowujemy wszystkie tegoroczne nowości:
 

Zupełnie nowe koncepcje zabaw i odnowione moduły zabaw

DNajwiększym dodatkiem do naszego asortymentu w tym roku są nasze trzy nowe interaktywne ściany. Te gry ścienne są dostępne w trzech wariantach: Ścianka Aktywności, Ścianka Doświadczeń i Ścianka Aktywności Parcours, każda z własnymi unikalnymi cechami. Są one doskonałym sposobem na urozmaicenie każdej nudnej ściany i stworzenie wartościowej zabawy bez zajmowania dużo miejsca!

Dodatkowo, wprowadziliśmy na rynek stół dotykowy One 4 All (oraz jego edycję DeLuxe) - nowoczesny, interaktywny stół do gry z dużym ekranem dotykowym, dzięki któremu nawet czterech graczy może grać razem w tym samym czasie. Stół ten zawiera mnóstwo zabawnych gier i jest imponującym dodatkiem do każdej przestrzeni, w której gromadzą się rodziny lub grupy dzieci, np. w domach wakacyjnych lub w centralnym miejscu organizacji.

Ci, którzy znali już nasze systemy gry Nitro Dash i Orbits 101 zobaczą, że oba otrzymały teraz specjalną aktualizację. Te interaktywne ekrany dotykowe z ich własnymi unikalnymi szafkami zostały teraz rozszerzony o jeszcze więcej minigier i będzie teraz znany jako  Delta 21 Vertical 8+ i Delta 21 Steering Wheel 8+.

Uaktualniliśmy również nasze bestsellerowe oprogramowanie Arctic Adventures o dodatkowe gry, które w zabawny i przyjemny sposób uczą dzieci, jak dbać o naszą planetę.
 

Niektóre z najbardziej pamiętnych projektów tego roku

Do najbardziej wyjątkowych projektów, które mieliśmy okazję zrealizować w 2021 roku, należą nasze większe projekty dla METRO China, restauracja "De 7 Continenten" w Holandii, gigantyczny plac zabaw dla IKEA Cardiff i wiele innych projektów, które wkrótce zostaną upublicznione w naszym portfolio...
 

Nowości w naszej siedzibie

Na koniec warto dodać, że w naszej siedzibie głównej w Dronten w Holandii pojawiły się nowe elementy! Z boku naszego budynku wisi teraz nowy baner, a także kilka nowych flag z naszymi charakterystycznymi, zabawnymi nadrukami. Do zespołu dołączyło również kilku nowych współpracowników, szczególnie w działach marketingu i Back Office.

Jesteśmy gotowi na nowy rok, w którym będziemy mogli kontynuować tworzenie wartości zabawy na całym świecie i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jakie kreatywne projekty będziemy mogli zrealizować w 2022 roku!

Zobacz nasze poprzednie projekty