IKC Arctic Adventures software
IKC Aktualności
Udział
Edukacyjne, ekologiczne gry dla dzieci w wieku od 4 do 8+

AKTUALIZACJA: Arctic Adventures zyskuje więcej gier!

Dzięki nowej aktualizacji, nasze bestsellerowe oprogramowanie Arctic Adventures zostało wzbogacone o jeszcze więcej edukacyjnych minigier, które w zabawny i przyjemny sposób uczą dzieci, jak być świadomym ekologicznie!

W ostatnich latach, znaczenie naszego środowiska staje się coraz większe i jest nauczane dzieci w coraz młodszym wieku. Dzięki naszej zabawnej, edukacyjnej grze mamy nadzieję przyczynić się do tego rozwoju i pozwolić dzieciom doświadczyć, jak ważne i łatwe jest dbanie o naszą planetę, w zabawny sposób.

Oprócz standardowych gier, takich jak Bubble Shooter, Rysowanie i gry logicznej Unblock, oprogramowanie zawiera trzy dodatkowe gry, co daje w sumie 14 zabawnych minigier do wypróbowania.

Gra Recykling uczy dzieci, jak rozpoznawać śmieci i przynosić je do właściwego kosza. Jest też nowa, wymagająca gra Bubble Game, w której gracze muszą być szybcy i chronić pływające obok ryby przed pływającymi plastikowymi odpadami, aby mogły bezpiecznie dotrzeć na drugą stronę oceanu. Na koniec dodaliśmy klasyczną grę, którą dzieci z pewnością dobrze znają: Znajdź różnice. W tej grze dzieci mają za zadanie odnaleźć różnice w pięknych obrazkach narysowanych w pasującym do Arktyki temacie.

Zobacz zaktualizowane oprogramowanie Arctic Adventures i pobierz broszury, aby uzyskać więcej informacji o wszystkich dostępnych grach!

W przypadku zamówień lub pytań, prosimy o kontakt.

Kontakt