Maasstad hospital kids furniture | IKC Healthcare
IKC Aktualności
Udział
IKC troszczy się o dzieci na całym świecie

Przyjazny dla dzieci film instruktażowy na temat koron awirusa

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Chinach z powodu Korona wirusa ma nie tylko duży wpływ na Chiny, ale także na gospodarkę światową. Wiele rodzin, gospodarstw domowych i organizacji na całym świecie jest dotkniętych brakiem środków, które są niezbędne do powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania się wirusa.

Cieszymy się, że rząd podejmuje niezbędne kroki w celu utrzymania jak najzdrowszej ludności Chin. Nasza fabryka w Jiaxing i siedziba główna w Szanghaju w regionie Azji i Pacyfiku są obecnie zamknięte, aby zapewnić naszym kolegom bezpieczeństwo.

Co zrobić, aby zapobiec Corona?

Środki podjęte w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się Korona wirusa, mogą być mylące dla dzieci. Dlatego nasze zespoły marketingowe w Chinach i Europie stworzyły film instruktażowy dla chińskich dzieci. Zrobiliśmy to we współpracy ze specjalistami od filmów instruktażowych Whiteboard Lucan & Lionel. 

Najważniejszym powodem stworzenia filmu jest wyjaśnienie dzieciom, co dzieje się wokół nich. Niektóre z działań prewencyjnych mogą wydawać się przerażające dla dzieci. Na przykład, gdy drogi są zamknięte lub gdy na ulicach mierzy się ich temperaturę. Poprzez opisanie wirusa i objawów, mamy nadzieję, że dzieci natychmiast powiedzą rodzicom, że nie czują się dobrze. Skupiamy się również na znaczeniu higieny w miejscach publicznych.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu: