this image shows a kidscorner in childcare institution
IKC Aktualności
Udział

IKC 4 WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DOBREGO KĄCIKA DLA DZIEC

Wskazówka 1.
Zwróć uwagę na zapewnienie zabawy wszystkim grupom wiekowym.
IKC opracowało formy zabawy szczególnie dla wszystkich grup wiekowych. Można je z grubsza podzielić na dwie kategorie. Dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat są gry i zabawy na ścianie. Dla dzieci powyżej 6 lat interaktywne gry na ekranie dotykowym są najlepszym wyborem.

Wskazówka 2.
Zwróć uwagę na lokalizację kącika dla dzieci w Twojej organizacji.
Możesz w pełni wykorzystać możliwości gościa/klienta, kiedy jest on lub ona na luzie i ich dzieci bawią się dobrze. Najlepiej umieścić kącik dziecięcy centralnie w miejscu, w którym się znajduje, tak aby możliwy był nadzór. Specjalne wskazanie dla handlu detalicznego; zawsze przed kasą/wyjściem, aby odwiedzający mogli dłużej cieszyć się z zakupów.

Wskazówka 3.
Kup bezpieczne zabawki.
Produkty wykonane są z drewna bukowego i MDF, dzięki świadomemu doborowi materiału produkt końcowy daje poczucie ciepła i dobrej jakości. Po rozmieszczeniu elementów gry, są one drukowane metodą sitodrukową w tradycyjny sposób, co jest przyjemne w odczuciu dla dzieci, gdy dotykają je swoimi wrażliwymi palcami. Drewniane produkty do gier i zabaw są malowane na kolor farbą wodorozcieńczalną, która została starannie przetestowana pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci bawiących się z produktami.

Wskazówka 4.
Dodaj kącik dla dzieci do swojej oferty marketingowej.
Pokaż kącik dla dzieci na swojej stronie internetowej, odwiedzający będą mogli się zorientować co oferujesz przed przyjazdem do Ciebie. Dobry, zabawny kącik dla dzieci zapewni dobre wspomnienia i pamięć o Twojej organizacji.