IKC interactieve speelmuur Activity Wall Parcours met ruimte thema en ingebouwde klimmuur met klimgrepen voor kinderen
IKC Aktualności
Udział
Najzabawniejszy sposób na rozruszanie dzieci!

NOWOŚĆ: Teraz trzy interaktywne ściany!

Jak zapewnić dzieciom aktywność fizyczną w zabawny i bezpieczny sposób, bez dodatkowego zamieszania i niebezpieczeństwa? Dać im niepowtarzalną okazję do zabawy na specjalnie zaprojektowanej interaktywnej ścianie podczas ich wizyty!

Ci, którzy nie chcą, aby dzieci siedziały przed ekranem, ale mimo to chcą stworzyć dla nich imponujące i nowoczesne doświadczenie zabawy, mogą obecnie zdecydować się na różne rodzaje interaktywnych ścian do zabawy, z których każda ma swoje unikalne cechy. Frajda dla dzieci i ułatwienie dla Ciebie - ściana do zabawy umożliwia promowanie aktywności fizycznej bez zajmowania dużej ilości miejsca. W ten sposób pozostaje jeszcze mnóstwo miejsca na inne moduły do zabawy!

Nasza pierwsza ścianka - Activity Wall, ekscytująca gra ścienna, która stawia przed dwoma graczami wyzwanie naciśnięcia jak największej liczby przycisków w określonym czasie, teraz rozrosła się do kompletnej oferty trzech gier. Dostępny jest również Experience Wall z zabawnymi efektami dźwiękowymi oraz Activity Wall Parcours z wymagającym torem wspinaczkowym. I na tym nie koniec - każda interaktywna ściana może być w pełni dostosowana do Twojego projektu lub preferencji, co daje nieskończone możliwości.

Przeczytaj więcej o wszystkich trzech odmianach poniżej lub odkryj wszystkie możliwości na naszej specjalnej stronie poświęconej interaktywnym ścianom.
 IKC interactieve speelmuur voor kinderen Activity Wall

 

Activity Wall

Ta ekscytująca interaktywna ściana stawia przed dwoma graczami, drużyną zieloną i niebieską, wyzwanie polegające na naciśnięciu jak największej liczby przycisków w wyznaczonym czasie. Wyniki są automatycznie zapisywane na cyfrowej tablicy wyników w górnej części ściany, więc gracze mogą zobaczyć, kto wygrał!

Experience Wall

Ten spokojniejszy wariant ściany aktywności jest dostępny w kilku przykładowych wzorach, takich jak motyw dżungli i lasu zwierzęcego, i odtwarza zabawne efekty dźwiękowe po każdym naciśnięciu przycisku. Każde zwierzę ma swój własny przycisk z odpowiednim dźwiękiem zwierzęcia lub wybierz inny unikalny temat z pasującymi fragmentami dźwiękowymi!

Activity Wall Parcours

Ta fajna gra ścienna zawiera kolorowe uchwyty do wspinaczki, których gracz będzie potrzebował, aby dotrzeć do przycisków rozmieszczonych na ścianie. Przyciski, które trzeba nacisnąć, będą się kolejno świecić i wskazywać kierunek trasy wspinaczki.

W razie pytań i zamówień, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Kontakt