Op deze afbeelding staat een custom speelsysteem geplaatst in een wachtkamer van een ziekenhuis
IKC Aktualności
Udział
Od projektu do instalacji - IKC organizuje wszystko!

Skrojony na miarę plac zabaw dla dzieci

Niestandardowe koncepcje zabaw zapewniają, że kącik dzieci jest w pełni zgodny z Twoją organizacją. IKC może całkowicie zmodyfikować dowolną koncepcję zabawy. Od unikalnego pomysłu po realistyczny rysunek 3D, nasz zespół projektowy zwizualizuje Twoje życzenia, abyś wcześniej wiedział dokładnie, czego możesz się spodziewać. Kolejne etapy, takie jak produkcja i instalacja, są również w całości zarządzane przez IKC, więc można zagwarantować jakość każdego kroku.

Zrelaksowana konsultacja poprzez zabawę

Rijndam Rehabilitation Healthcare Institute już Cię wyprzedził. We współpracy z Erasmus MC i fundacją DADA umieściliśmy koncepcję zabawy dla dzieci w postaci karetki pogotowia. Dzieci mogą bawić się grami ściennymi i interaktywnym systemem do zabaw. Przez chwilę bawiące się dzieci mogą uciec od codziennego życia i zmartwień, dzięki czemu będą mniej nerwowe podczas wizyty w szpitalu i będą bardziej zrelaksowane podczas konsultacji.

Po uwagach Rijndam Rehabilitation jeden z naszych projektantów zwizualizował projekt w 3D. Ten projekt zyskał entuzjastyczną akceptację klienta, dając nam swobodę rozpoczęcia procesu kontrolnego.

Op deze afbeelding staat het proces van een custom speelsysteem

 

Podróż od koncepcji do wyniku końcowego

Podczas tego procesu dokumenty produkcyjne są przygotowywane i udostępniane naszej własnej fabryce w Chinach. Tutaj produkty są wytwarzane i testowane. Muszą przejść kontrolę jakości, aby upewnić się, że spełniają wszystkie najważniejsze europejskie normy bezpieczeństwa (EN-71).

Zatwierdzone produkty mają przed sobą długą drogę, od fabryki do naszego magazynu w Holandii. Gdy koncepcje zabaw dotrą do naszego magazynu, zespół instalacyjny podjedzie i sprawi, że klient będzie zadowolony z unikalnego i bezpiecznego kącika dla dzieci. A wszystko to dzieje się w ciągu zaledwie 12 tygodni.

Czy chcesz również poprawić przyjazność dzieciom i lojalność klientów w swojej 

Skontaktuj się z nami!