Der Brabander playground | IKC
Porady branżowe
Udział

Umieść swój najmłodszy gość w centrum uwagi

W świecie, w którym każdy jest zajęty, jest coraz mniej czasu dla rodziny i coraz więcej zamówień online, jest to wielkie wyzwanie dla sprzedawców detalicznych, aby przyciągnąć odwiedzających do swojego sklepu. Odpowiedź? Miejsce, w którym cała rodzina czuje się mile widziana, zapomina o czasie i do którego wraca.

Szczęśliwe dziecko = szczęśliwy rodzic

W klasycznym centrum handlowym jest takie powiedzenie: "Kiedy dziecko jest w środku, rodzice pójdą za nim" i takie jest nasze doświadczenie: kiedy dziecko jest zadowolone, wszyscy są zadowoleni. Dlatego środowisko przyjazne dzieciom oferuje więcej możliwości, niż sama nazwa wskazuje.

Umieszczanie różnych kącików do zabawy lub modułów gier w strategicznych lokalizacjach tworzy naturalną trasę spacerowania i zabawy: podczas gdy dzieci bawią się, odwiedzający mogą spokojnie robić zakupy, a personel ma czas, aby im pomóc.

IKC jest liderem na rynku kącików dla dzieci. Zapewniamy, że dzieci mogą bawić się i rozwijać w bezpieczny, edukacyjny sposób. Osiągamy to dzięki ciągłym innowacjom i udoskonalaniu nowych koncepcji.

Chętnie Państwu pomożemy i doradzimy! Skontaktuj się z nami lub zamów broszurę