Möbel Hesse indoor playground | IKC
Porady branżowe
Udział

Wyzwanie dla dzieci do odkrycia

Nasze oprogramowanie interaktywne, stworzone przez profesjonalnych i kreatywnych programistów IKC, daje dzieciom możliwość odkrycia.

Zabawa, rozwój na własnym poziomie, wyzwanie i atrakcyjny design są podstawą naszych gier edukacyjnych. Wyzwanie dla dzieci, by odkryły własne talenty, pamięć, kształty, powiązania i logikę. Samotnie lub z rodzicem, pracownikiem lub przyjacielem.

Ponad 100 atrakcyjnych gier

Wyobraź sobie siebie wśród pingwinów na magicznym Biegunie Południowym, popłyń łodzią podwodną, zwiedź wyspę z balonu na gorące powietrze, zagraj na farmie lub rozwiąż zagadki wokół ogniska. Poznaj nasze oprogramowanie, które dzięki ponad 100 atrakcyjnym grom przenosi każdego do świata edukacji:

Miliardy ludzi na sześciu kontynentach mogą grać z naszymi unikalnymi grami i oprogramowaniem, które nie zawierają języka, przemocy ani wprowadzającej w błąd reklamy.

Fakt, że uruchomiliśmy dużą liczbę gier i aplikacji nie oznacza, że stoimy w miejscu. Wręcz przeciwnie. Nasi pasjonaci programiści nadal rozwijają siebie oraz istniejące i nowe gry. Tak jak rozwój ludzi nigdy nie ustaje, tak samo rozwój naszych gier.