To zdjęcie pokazuje Rozrywka w kąciku zabaw
IKC Aktualności
Udział
Patrząc wstecz na rok 2019

Zmiana tożsamości korporacyjnej, ale wciąż ta sama znajoma jakość

Nowy rok się rozpoczął i nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz w podróż IKC w 2019 r. Rok, w którym wsparliśmy wiele firm w zwiększaniu wartości zabawy w ich organizacjach w celu zwiększenia lojalności i zadowolenia ich klientów. Od kawiarni na rogu po duże wewnętrzne place zabaw w europejskich centrach handlowych. Każdy z tych projektów przyczynił się do powstania świata przyjaznego dzieciom w ciągu ostatniego roku. 

Ładny kącik zabaw dla dzieci w sklepie DIYY

Nasz klient Bauzentrum Sandhack to sklep dla budowlany, który chciał stworzyć przestrzeń specjalnie dla swoich najmniejszych majsterkowiczów. Na życzenie klienta stworzyliśmy odpowiedni projekt, który został zainstalowany w sklepie kilka tygodni później. Wynik? Zadowolony właściciel sklepu, który wskazuje, że klienci spędzają teraz więcej czasu w jego sklepie. I jeszcze ważniejsze: dzieci są szczęśliwe, więc my też jesteśmy szczęśliwi!

Op deze afbeelding staan custom speelhoeken met standaard wandspellen

 

Kącik do gry w stylu amsterdamskim

OLVG szukało systemu wolnostojącego do swojego ambulatoryjnego centrum okulistyki w Amsterdamie. Jeden z naszych projektantów zaproponował nasz system do zabaw Four fun z motywem Amsterdamu. Four Fun oferuje maksymalną wartość zabawy na zaledwie 1 m2 powierzchni. OLVG był bardzo zadowolony z tego projektu, a dzieci, które obecnie odwiedzają klinikę okulistyczną OLVG, mogą się dobrze bawić podczas oczekiwania.

Op deze afbeelding staat een speelhoek met een interactief speelsysteem

 

Twój styl domu z powrotem w kąciku dla dzieci

W połowie 2019 roku zainstalowaliśmy kącik dla dzieci w Swim Centre Rotterdam. Pozytywny efekt tego obszaru zabawy sprawił, że klient postanowił wybrać nas ponownie. W styczniu 2020 r. będziemy instalować drugi, obszerniejszy kącik dla dzieci w tej samej lokalizacji. Centrum pływania szukało bezpiecznego i zabawnego rozwiązania do zabawy dla braci i sióstr dzieci, które przychodzą na lekcje pływania. Obydwa kąciki do zabaw są całkowicie zgodne z identyfikacją wizualną obiektu sportowego Rotterdam.

Op deze afbeelding staat een custom speelhuis geplaatst bij de kinderopvang

 

Pomysłowy kącik zabaw dla dzieci w przedszkolu

Pod koniec roku nowa lokalizacja Bora Bora w ośrodku opieki dziennej Second Home w Almere wyposażona została w plac zabaw dla dzieci ze wspinaczką. Kącik dziecięcy jest umieszczony na środku przedszkola i dzieli całą przestrzeń na dwa obszary. Ze względu na dużą wartość zabawy w tym kąciku dla dzieci, dzieci w każdym wieku mogą bawić się codziennie. Kącik dziecięcy idealnie komponuje się z wybranym motywem klienta.
W 2020 r. będziemy nadal wspierać jeszcze więcej organizacji w zwiększaniu wartości zabawy w ich organizacjach. Czy będziesz jednym z nich?

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!