O nas

O nas

O nas

dlaczego IKC

Instore Kids Corners tworzy ambitne, kolorowe i edukacyjne projekty zabawowe, przemawiające do wyobraźni każdego użytkownika. Od szkicu, poprzez projekt, aż do realizacji, nasze IKC Studio kreujemy najpiękniejsze kąciki zabaw. Nasze kąciki zabaw to więcej, niż tylko miejsce do zabawy – za ich pomocą dzieci uczą się relacji społecznych, nabywają wiedzę i mają możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Dzieci uwielbiają odkrywać, szukać różnych rozwiązań i komunikować się poprzez uczucia.

Od magicznych plansz i modułów do wspaniałych systemów zabawowych, od pojedynczych produktów po złożone place zabaw. Każdy z nich ma niepowtarzalny charakter, swoją własną historię i mnóstwo różnych wariantów zabawy dla dzieci. W ten sposób, wspólnie tworzymy przestrzeń, w której dzieci mogą się zrelaksować, śmiać, wspólnie się bawić, oderwać się od codzienności i być sobą. W naszej własnej fabryce produkty wytwarzane są ręcznie, z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Wszystkie są wyjątkowe, a co najważniejsze, tworzone z pasją i miłością przez wspaniały zespół ludzi. Wierzymy, że dzieci, które dziś bawią się na stworzonych przez nas pięknych placach zabaw, będą je miło kojarzyć i chętnie do Ciebie wrócą w przyszłości.

NASZE GŁÓWNE ZAŁOŻENIA


  • W IKC wierzymy, że przestrzeń zyskuje na wartości, gdy każdy znajduje w niej miejsce dla siebie, również dzieci. Jeśli dziecko czuje się komfortowo i przyjemnie, to rodzice również są zadowoleni. Tylko wtedy zarówno rodzice, jak i inne osoby będą mogły w pełni skierować swoją uwagę na to co ważne: Twoje produkty - Twoje porady – Twoją firmę.

  • Instore Kids Corners zwraca szczególną uwagę na potrzeby dzieci. Z wielką pasją rozwijamy kąciki zabaw i wyposażene zabawowe, które dają przyjemność i rozrywkę, a jednocześnie uczą. W ten sposób również dajemy dzieciom poczucie ich własnego miejsca w Twoim obiekcie. Miejsca, w którym mogą być sobą. Miejsca, w którym mogą się relaksować, uczyć się i być szczęśliwymi. Nasze kąciki zabaw dla dzieci zapewniają spokój i harmonię wszystkim Twoim klientom: dużym i małym.

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu

Bycie dzieckiem, radość, śmiech, zabawa, wiara w swoje możliwości, szacunek, kreatywność i komunikacja pozajęzykowa, nieskończona fantazją, a przede otwartość i brak uprzedzeń. Właśnie to czyni dzieciństwo pięknym, a także jest powodem, dla którego dzieci powinny pozostać dziećmi jak najdłużej to możliwe, i dla którego my staramy się odnajdować w sobie dziecięcy pierwiastek.

Dlatego właśnie Instore Kids Corners tworzy ambitne, kolorowe i edukacyjne koncepcje zabaw, które przemawiają do wyobraźni i łączą ludzi. Kreując z dużą wiedzą, pasją i zaangażowaniem nasze wyjątkowe projekty zawsze korzystamy z dziecięcych doświadczeń, do produkcji używamy wyłącznie naturalnych materiałów. Wspólnie z Tobą stworzymy miejsce, w którym dzieci będą mogły się bawić, śmiać i relaksować. I przede wszystkim być sobą. Dopełnieniem wszystkiego będzie harmonijny i spokojny nastrój odczuwalny przez wszystkich Twoich gości i pracowników, kółko się zamyka.

WSZYSTKO POD JEDNYM DACHEM

Od niezwykłego pomysłu do pierwszych linii, i od szkicu, przez precyzyjny rysunek 3D, do realizacji. Od najdrobniejszego detalu do dużych, zasadniczych części. Od łamigłówki, aż do naszego własnego oprogramowania! Instore Kids Corners opracowuje i wytwarza wszystkie podstawowe elementy wewnętrzne, z dbałością o kunszt, piękno, szczegóły i istotę. Kreujemy trwałe i charakterystyczne kąciki zabaw, w których dzieci zawsze są centrum uwagi. Wykonane ręcznie, z wielką pasją, miłością i zaangażowaniem.

MARCO LANKMAN

PREZES ZARZĄDU INSTORE KIDS CORNERS

WŁASNA PRODUKCJA

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Dążymy do tworzenia pięknych miejsc zabaw, w których dzieci odwiedzające Twoją organizację bedą mogły bawić się radośnie przez długi czas. Dzięki naszym ambitnym, profesjonalnym i zaangażowanym projektantom, nasze koncepcje spełniają najwyższe międzynarodowe standardy. Wszystkie nasze urządzenia zabawowe są wyjątkowe, wykonane z trwałych materiałów, realizują założenia edukacyjne i nie zawierają luźnych elementów, dzięki czemu nasze wyposażenie placu zabaw jest bezpieczne i trwałe.

STWORZONE Z DBAŁOŚCIĄ O SZCZEGÓŁY

Nasze produkty tworzymy od pierwszych linii, po wydruki 3D z wielką dbałością o szczegóły, nasi kreatywni projektanci z radością służą profesjonalnym doradztwem! Konsultując się z Tobą, pracownicy zrealizują dla Ciebie odpowiedni, satysfakcjonujący Cię projekt. Dzięki własnej fabryce, w której tworzymy wszystkie nasze plansze i moduły do zabawy, wiemy, co się dzieje się na każdym etapie produkcji i co możemy zrobić, abyś był w pełni zadowolony z przygotowanego dla Ciebie kącika zabaw dla dzieci.