IKCstudio

IKC STUDIO TWORZY OPROGRAMOWANIE DO GIER I APPLIKACJE DLA TWOJEJ ORGANIZACJI I NAJMŁODSZYCH GOŚCI

Ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu produktów oraz koncepcji zabawy jest zawarte w IKC Studio. Całe to doświadczenie, w połączeniu z zespołem kreatywnych twórców oprogramowania do gier, doprowadziło do stworzenia unikalnych gier dotykowych i aplikacji dla dzieci. Uważamy, że dzieci powinny być dziećmi, tak długo jak to możliwe. Gry IKC Studio przyczyniają się do tego, są zabawne, kolorowe i wesołe, ale przede wszystkim edukacyjne, kreatywne i pozbawione negatywnych treści.  Jesteśmy również wierni naszej filozofii: "prawdziwie użyteczna przestrzeń to taka, w której każdy znajduje swoje miejsce, również dzieci ".

Ponieważ systemy dotykowe IKC są używane w wielu różnych lokalizacjach i branżach, nasi projektanci opracowali różne wersje oprogramowania do gier, aby dopasować je do środowiska, w którym oprogramowanie jest używane.

Zindywidualizowane oprogramowanie do gry oferuje Tobie i Twojej firmie wiele możliwości. Oprogramowanie możemy dostosować tak, aby pasowało do Twojej firmy, marki lub produktu. W ten sposób, najmłodsi klienci zawsze będą czuli się mile widziani w Twojej firmie!

Oprogramowanie komputerowe IKC do gier zostało również tak opracowane, że można w nim umieścić logo naszych klientów.

Ciekawi Cię, co IKC Studio może zrobić dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i pobrać jedną z naszych gier.