Misja i wizja

MISJA IKC

Tworzymy harmonię i równowagę w otoczeniu: jeśli dziecko ma swoje własne miejsce i jest zadowolone z tego miejsca, to również rodzice i Twoi klienci odczują to w pozytywny sposób. Gdy wszyscy są zadowoleni to odpowiednią uwagę zwracają na to, co ich otacza. Wygląd, styl miejsca i samopoczucie nabierają własnego charakteru, kiedy każdy ma swoje własne miejsce. Zabawa to bycie sobą.

WIZJA IKC

Instore Kids Corners pragnie pokazać wszystkim organizacjom, jak ważne jest stworzenie przyjaznego dla dzieci otoczenia: zapewnienie im własnego miejsca w każdej przestrzeni poprzez dostarczenie bezpiecznych, kreatywnych, nieskomplikowanych i wysokiej jakości produktów, wykonanych z ekologicznych, naturalnych materiałów. Poprzez ciągłe doskonalenie się, podążanie za najnowszymi trendami i innowacjami, wsłuchiwanie się w potrzeby dzieci i naszych klientów, oferowanie niestandardowych rozwiązań i testowanie wszystkich naszych produktów w celu zapewnienia ich wysokiej jakości, jesteśmy zawsze krok dalej, niż inni.

Co robi IKC?

Z naszego sprzętu do placu zabaw korzystają różne organizacje. Wysoka jakość, bezpieczeństwo dla dzieci i doskonała obsługa są zawsze najważniejsze. Chętnie wyciągniemy wszystko z ręki: od pomysłu do realizacji. Niezadowolenie jest w naszych rękach. IKC dba również o to, aby wybrane produkty dopełniały starannie zaprojektowane wnętrze pod względem koloru, stylizacji i wyglądu.

DNA IKC

Zrównoważony rozwój:
Nieustannie pracujemy nad tym, aby zmniejszać nasz wpływ na środowisko naturalne. Robimy to koncentrując się na naszych własnych produktach i procesach produkcji. Przy projektach używamy minimalnej ilości materiałów, wysyłamy je w mniejszych opakowaniach, nie używamy materiałów toksycznych, oszczędzamy energię i wszystko, co możliwe, poddajemy recyklingowi. Sukces naszej firmy opiera się na naszych ludziach. Chcemy być dobrym przykładem przestrzegania praw człowieka i uczciwych praktyk we wszystkich naszych działaniach biznesowych. Oprócz szacunku dla naszych ludzi, z pasją oddajemy się sprawianiu radości dzieciom na całym świecie. Przeczytaj więcej o naszym programie zrównoważonego rozwoju

Jakość:
Gwarancja jakości i bezpieczeństwa produktów stanowi sedno naszej działalności. Chcemy, aby nazwa IKC kojarzona była na całym świecie właśnie z bezpieczeństwem i najwyższą jakością. Dążymy do tego zapewniając profesjonalną obsługę, używając wysokiej klasy materiałów i urządzeń. Nasza wewnętrzna kontrola jakości i testy, pozwalają nam utrzymać standardy bezpieczeństwa i jakości produktów na najwyższym poziomie. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej standardowej 2-letniej gwarancji.

Prostota:
Wierzymy, że dzięki prostemu i przystępnemu wyglądowi wszystkich naszych produktów dzieci w każdym wieku i na całym świecie będą mogły bawić się produktami IKC bez żadnych wskazówek i wyjaśnień. Nasze wyroby wykonane są z najwyższej jakości drewna bukowego, nie zawierają luźnych elementów. Tworzymy ciekawe propozycje w różnych stylach, używając określonych kształtów, materiałów i kolorów.

Globalizacja:
IKC jest firmą globalną, która stale rozszerza swoją sieć. Dysponując naszym własnym zakładem produkcyjnym w Chinach, globalną siecią dystrybucji i produktami, które są zrozumiałe bez względu na różnice kulturowe, zapewniamy zabawę dzieciom na całym świecie.

Edukacja poprzez zabawę:
Wierzymy, że pozwalając dzieciom na zabawę i bycie sobą, wpływamy korzystnie na rozwój ich umiejętności. Bawiąc się naszymi produktami mogą udoskonalać umiejętności sensoryczne, zapamiętywanie, samodzielne myślenie i zachowania społeczne. Pomagając dzieciom na całym świecie w rozwoju, inwestujemy w naszą przyszłość.

Drewno:
Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna bukowego, które nadaje im ciepły i przyjazny wygląd, a także wyjątkową trwałość.

Serwis:
Mamy pełną kontrolę nad całym procesem tworzenia systemów zabawowych: od projektu, poprzez produkcję, aż do dostawy i montażu. Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki naszemu zespołowi holenderskich i chińskich projektantów jesteśmy w pełni przygotowani do sprostania tym potrzebom.

Innowacje:
Nieustannie wprowadzamy innowacje i rozwijamy nasze produkty oraz zmieniamy naszą organizację, poprzez minimalizowanie wpływu na środowisko, projektowanie nowych wyrobów, ulepszanie procesu produkcyjnego. Zwiększamy wartość edukacyjną naszych produktów i stale podnosimy ich jakość. Chcemy, aby nasi klienci otrzymali wszystko na najwyższym poziomie.

Lepszy świat:
Naprawianie świata należy zacząć od nowego pokolenia, dzieci. Dzieciństwo to zabawa, śmiech, radość, ufność, kreatywność, komunikacja i brak uprzedzeń. Zabawa jest bezcenna, jeśli chodzi o rozwój dziecka, a dziecko jest sensem wszystkich naszych działań.

Zabawa!
Wierzymy, że "zabawa to bycie sobą". Łącząc miłość, pasję i wiedzę o dzieciach tworzymy solidne projekty, które przekształcą każdą przestrzeń w miejsce przyjazne dzieciom. Każdy produkt to osobna historia!