Kinderhoek als onderdeel van het winkelinterieur
Blog
Udział

5 lokalizacji z rodzinnym wnętrzem sklepu

Letnie wakacje to idealny czas na relaks i podjęcie nowych wyzwań. Twoi klienci znają drogę do sklepu, aby odświeżyć swoje własne wnętrze domu lub załatwić szybką sprawę. Ale co zrobić z dziećmi? Czy przyjdą z tobą? Czy będą zachowywać się tak, aby Twoi klienci mogli w spokoju dokonywać właściwych wyborów zakupowych? Dla wielu rodziców te pytania będą zaprzątać ich głowy każdego dnia. Jak miło jest, gdy mogą pozbyć się tych zmartwień, gdy odwiedzają twój sklep.

Jak przyjazne dla dzieci jest wnętrze twojego sklepu?

Op deze afbeelding staat een speelsysteem | IKC speelsystemen

Przedsiębiorcy czasami nie zdają sobie sprawy, że wyposażenie sklepu przyjazne dzieciom może zwiększyć obroty i usprawnić pracę. Przyjazność dla dzieci nie musi być trudna. Można to wyrazić już w najmniejszych rzeczach: toaleta z możliwością przewijania dziecka, okazjonalne imprezy dla dzieci czy kącik zabaw, w którym dzieci mogą się bawić godzinami.

Kiedy pojawia się słowo "zabawa", IKC przychodzi z pomocą. IKC od lat tworzy rodzinne wnętrza dla sklepów, salonów wystawowych i innych firm handlowych. Dzieci na całym świecie z różnych kultur bawią się w naszych kącikach zabaw. To coś, z czego my jako IKC jesteśmy dumni! 

Podczas zakupów rodzice świadomie wybierają miejsce, w którym ich dzieci również mogą dobrze się bawić. W ten sposób rodzice mogą również robić zakupy w ciszy i spokoju. Dzięki kącikom zabaw IKC dzieci mogą bawić się bezpiecznie, odpowiedzialnie i edukacyjnie. Rodzice zostają dłużej, co automatycznie zapewnia większy obrót.

Poniżej 5 różnych sklepów, w których jest wnętrze przyjazne dziecku. Atut dla Ciebie jako przedsiębiorcy!

1. Przyjazne dla dzieci wnętrze dla Twojego supermarketu.

Szybka wycieczka do supermarketu na cotygodniowe zakupy spożywcze. To oznacza, że Twoi klienci są zajęci przez jakiś czas. Nie ma się czym martwić. Kiedy twój sklep jest przygotowany na dzieci, cała rodzina dobrze się bawi! Rodzice mogą iść na zakupy, podczas gdy dzieci znajdują drogę do dziecięcego kącika w środku sklepu. 

Wiele supermarketów zdecydowało się ustawić kącik dla dzieci, aby uwolnić klientów od ich zmartwień podczas zakupów. Dzieci mogą tu beztrosko spędzać czas i bawić się w bezpiecznym i edukacyjnym otoczeniu.

Matki wolą iść z nami na zakupy, ponieważ mogą zabrać ze sobą swoje dzieci (Albert Heijn, Bavel)

Kinderhoek als onderdeel van het winkelinterieur van supermarkt


2.    Dłuższe zakupy w Twoim sklepie odzieżowym przy kąciku dla dzieci

Dzieci bawią się i śmieją. Szczęśliwe twarze. Nie ma nic lepszego, żeby rodzice wiedzieli, że dzieci się bawią. Podczas przeglądania najnowszej kolekcji, dzieci bawią się w specjalnie do tego celu wyposażonym kąciku dla dzieci. Na manualnych planszach i interaktywnych ekranach dzieci bawią się grami edukacyjnymi. Czy to naprawdę dobra inwestycja? Badania pokazują, że rodzinne wnętrze sklepu skutkuje dłuższym "czasem spędzonym w sklepie" i większą liczbą powracających klientów. Na tym właśnie polega zysk dla Ciebie!

Coraz więcej sklepów odzieżowych dostrzega korzyści płynące z kącików zabaw, zarówno dla własnych wyników biznesowych, jak i dla odciążenia swoich klientów podczas zakupów. Dlatego w coraz większym stopniu reagują na zapotrzebowanie klientów. Z wyposażonym kącikiem dziecięcym starają się stosować przyjazne dla dzieci rozwiązania, a tym samym stworzyć kompleksowe doświadczenie dla całej rodziny.

Kącik dziecięcy oferuje dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą robić zakupy w ciszy i spokoju. (Interior Manager - H&M)

Kinderhoek als onderdeel van het winkelinterieur van een kledingwinkel


3.    Bycie przyjaznym dla dzieci zwiększa obroty  w Twoim salonie z wyposażeniem dla domu

DING DONG! "Jasper chce być odebrany z Wioski Dziecięcej! Ten nadawca brzmi znajomo dla wielu rodziców. Rodzice, którzy byli w stanie zrobić zakupy przez godzinę lub 2 i przeszli przez zakup. W międzyczasie dzieci są zanurzone w świecie, w którym mogą być sobą i bawić się bezpiecznie. Częściowo dzięki interaktywnym elementom, dzieci mogą bawić się godzinami. 

Zwiedzanie dużego salonu w wyposażeniem dla domu jest często wybierane przez klientów w dniu wolny od pracy. Podczas gdy wybór mebli nie jest ulubioną rozrywką dla dzieci, często wybierają się one z rodzicami. Aranżując plac zabaw, zwiększasz szanse rodzin na wybór twojego salonu z wyposażeniem, ponieważ dzieci czują się tak samo mile widziane jak ich rodzice.

''IKC pomogło centrum w wyposażeniem dla domu Wolvega od A do Z w procesie, w którym bezpieczeństwo, higiena, dobra komunikacja i piękny design były kluczowe. (Centrum Domowe, Wolvega)".

Kinderhoek als onderdeel van het winkelinterieur van een woonboulevard


4.    Popołudnie z rodziną w drodze do centrum ogrodniczego

Podobnie jak wizyta w salonie z wyposażeniem dla domu, wizytę w centrum ogrodniczym wiele osób planuje na popołudnie. Wiele centrów ogrodniczych decyduje się obecnie na stworzenie dodatkowego doświadczenia dla dzieci, aby dać rodzicom przestrzeń do zakupów w ciszy i spokoju. Dzięki wyposażonemu kącikowi zabaw, poszukiwaniom skarbów, a czasem całemu programowi rozrywkowemu, centra ogrodnicze wybierają coś dla całej rodziny. 

Wiele centrów ogrodniczych posiada obecnie plac gastronomiczny, gdzie klienci mogą zrobić krótką przerwę na zakupy. Podczas gdy rodzice mogą cieszyć się wyśmienitym lunchem lub kawą, dzieci mogą bawić się w kąciku dziecięcym. 

Rodziny częściej przychodzą do naszego centrum ogrodniczego, ponieważ dzieci mogą się tu bawić, podczas gdy rodzice rozglądają się spokojnie. - (Manager Groenrijk, Nunspeet)’’

Kinderhoek als onderdeel van het winkelinterieur van een tuincentrum


5.    Zabawa w czasie wolnym przyczynia się do optymalnych rozmów handlowych w Twoim salonie samochodowym

Czy znasz reklamę telewizyjną, w której dobrze opalony sprzedawca samochodów wita rodzinę w salonie. Szalonym ruchem podchodzi do dziecka "Jakie ładne dzieci, jeszcze jedna filiżanka kawy? Nieważne, jak szalone. Sprzedawca samochodów dostaje to. Kupno samochodu lub jego utrzymanie może być rodzinną wycieczką. Dzieci nie mają zdania o felgach i skórzanej tapicerce. Po przetestowaniu tylnego siedzenia, będą miały oko tylko na kącik dla dzieci. Czy wziąłeś to pod uwagę we wnętrzu swojego salonu samochodowego? Umeblowany kącik dziecięcy daje rodzicom o wiele więcej spokoju przy wyborze nowego lub utrzymaniu dotychczasowego samochodu.

Kącik dla dzieci zapewnia, że mogę prowadzić niezakłócone rozmowy handlowe" (Jaap de Vries)

Kinderhoek als onderdeel van het winkelinterieur van een autoshowroom

  
Wnętrze zorientowane na rodzinę ma zalety dla całej rodziny. Rodzice mogą spokojnie robić zakupy, gdy lokalizacja jest zorientowana na całą rodzinę. Miejsce, w którym dzieci mogą się dobrze bawić się, powoduje, że rodzice również dobrze czują się i chętniej powracają do Ciebie jako przedsiębiorcy. Dzięki przyjaznemu dla rodziny wnętrzu sklepu dzieci szybko powiedzą "Kiedy znowu pójdziemy?".

Chcesz też, aby dzieci zabrały swoich rodziców z powrotem do Twojego sklepu? Jak bardzo rodzinne jest wnętrze Twojego sklepu? Pozwól IKC zobaczyć to i skontaktuj się z nami.

Pobierz naszą broszurę