Op deze afbeelding ziet u de kinderhoek in Restaurant Koks
Aktywna zabawa w nowej restauracji KOKS

Kącik zabaw w Restauracji KOKS to atut dla całej rodziny!

Restauracja KOKS w Gemert przeszła na początku 2020 roku metamorfozę, aby jeszcze bardziej spełnić życzenia gości. Celem właściciela jest stworzenie całościowego doświadczenia dla gości i bycie "hotspotem Gemert!". Restauracja została całkowicie odnowiona i zapewnia ciepłą atmosferę z wieloma rozpoznawalnymi elementami starego budynku.

Życzeniem Restauracji KOKS było stworzenie kącika zabaw, w którym dzieci będą mogły aktywnie się bawić, ale także odosobnić się, by móc robić rękodzieła lub rysować. Takie połączenie zabawy zapewnia rodzicom beztroską zabawę przy obiedzie. Niels Jellema, account manager w IKC, mógł wesprzeć restaurację KOKS i wspólnie stworzyli kombinację różnych elementów zabawy.

Z czym dzieci mogą spotkać się w restauracji KOKS?

W kąciku dziecięcym dzieci natkną się na połączenie plansz ściennych, interaktywnego stołu do zabawy, różnych klocków i samochodu IKC Beetle z naszej kolekcji Classic. Dzięki odrębnej przestrzeni, IKC udało się różne tematy umieścić na ścianach.

Dzieci mogą znaleźć spokój i ciszę na naszej najnowszej kolekcji mebli dziecięcych BUXUS. Na stole i stołkach dzieci mogą usiąść do rysowania lub majsterkowania. Restauracja KOKS w Gemert, z wewnętrznym kącikiem zabaw i zapleczem zewnętrznym, stała się miejscem, gdzie młodzi ludzie i starsi mogą cieszyć się wspaniałym popołudniem i wieczorem.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Kinderhoek Restaurant
Kinderhoek Restaurant
Kinderhoek Restaurant
Kinderhoek Restaurant
Kinderhoek Restaurant
Kinderhoek Restaurant
Udział