Kinderhoek inrichting vliegveld
Miejsce dla dzieci do zabawy podczas oczekiwania

Kącik dla dzieci w hali odlotów w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Zapewnienie dzieciom własnego miejsca w Państwa przestrzeni publicznej, stwarza przyjemną atmosferę. Dzieci bawią się razem w czasie oczekiwania, to jest miłe dla dzieci, ich rodziców i innych podróżnych. Dotyczy to każdej poczekalni, czy to na lotnisku, czy w ratuszu.

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku uświadomił sobie tę zaletę i stworzył przyjemniejszą poczekalnię, dodając unikalny plac zabaw dla wszystkich dzieci w hali odlotów. Teraz dzieci, które czekają na lot, chętnie spędzą czas na placu zabaw.

Wiele różnych rozwiązań do zabawy w czasie oczekiwania

Na placu zabaw znajduje się wiele zabawnych atrakcji, które są umieszczone na bezpiecznym podłożu EPDM. Domek zabaw posiada ławkę do siedzenia i gry ścienne do zabawy. Na placu zabaw znajduje się również interaktywny ekran dotykowy z trzynastoma grami edukacyjnymi. Do zabawy manualnej dzieci mogą korzystać ze stołu z koralikami i kilku wolnostojących systemów do zabawy.

Na lotnisku panuje przyjemna atmosfera w hali odlotów dzięki zabawie dzieci. Chcesz też stworzyć poczekalnię, która spodoba się każdemu?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Kindvriendelijke inrichting
Speeltoren vertrekhal
Speelconcept vertrekhal
Inrichting vertrekhal
Udział