Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Wygodna zabawa w poczekalni

Ten gabinet to prawdziwy raj zabaw dla dzieci!

Nowa lokalizacja gabinetu pediatrycznego w Niemczech jest jeszcze bardziej przyjazna dzieciom niż przed przeprowadzką. Właściciel stworzył swój własny styl domu i wziął pod uwagę percepcję dzieci. na swoją maskotkę wybrali słonia. 

Wykorzystaliśmy tego słonia w wykonanym na zamówienie systemie zabawowym, który zajmuje ważne miejsce w gabinecie. Słonia użyto również jako naklejki na drzwiach. Obok systemu zabawowego zainstalowano również kilka modułów ściennych. Uważamy, że ważne jest, aby dzieci czuły się w naszym gabinecie jak w domu i były mile widziane", mówi właściciel, "dlatego zdecydowaliśmy się zainstalować moduł do zabawy w każdym gabinecie i poczekalni. W ten sposób dzieci mogą bawić się w każdym pomieszczeniu.

Borussia Mönchengladbach

Gabinet znajduje się w Niemczech na tym samym terenie co znany klub piłkarski Borussia Mönchengladbach. Z klubem tym łączy go szczególna więź, dlatego też w naszych przesuwanych puzzlach wykorzystaliśmy maskotkę klubu piłkarskiego. Maskotka ta jest rozpoznawalna również dla dzieci.

Stwórz fantastyczne przeżycia dla dzieci dzięki koncepcji zabawy z IKC.

Skontaktuj się z nami
Dzieci muszą czuć się mile widziane przez cały czas.
Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
Spelen in de wachtkamer
Wandspel voor de behandelkamer
Efficiëntere behandelingen voor kinderen
Speelconcept wachtkamer
Wachtkamer kinderarts
Udział