Speelhoek Pathe
Extra zabawa!

IKC sprawia, że wizyta w kinie jest wyjątkowa!

W zeszłym roku zainstalowaliśmy kącik dla dzieci w kinie Pathé Zwolle. Niedługo potem Pathé Helmond poszło w nasze ślady. Ze względu na pandemię koronawirusa, kina zostały zamknięte w listopadzie ubiegłego roku. Kina zostały ponownie otwarte 5 czerwca, a kącik dla dzieci będzie czynny od 26 czerwca. 

Kąciki dla dzieci zostały zaprojektowane specjalnie dla kina i dzięki swoim rozpoznawalnym elementom doskonale wpisują się w styl domu Pathé. Maskotka Charlie została dołączona do różnych grafik i oprogramowania. 

Dennis, kierownik w Pathé Zwolle, jest bardzo zadowolony z kącika dla dzieci: "Dzięki dodatkowym zabawom i grom, sprawiamy, że wizyta w kinie dla dzieci staje się wyjątkowa. Odpowiada to naszemu celowi, jakim jest całościowe doświadczenie. 
 

Zbudowany modułowo

W nadchodzących latach Pathé chce wyposażyć swoje kina w takie kąciki dla dzieci. Dział projektowy został poproszony o zaprojektowanie koncepcji w formie modułowej. Oznacza to, że koncepcja zabawy może być dostosowana do każdej lokalizacji. Każda koncepcja obejmuje domek do zabawy w połączeniu ze zjeżdżalnią. W kąciku dla dzieci znajdują się również różne siedziska dla rodziców, które również zostały wykonane w ramach projektu firmowego. 

Stwórz to szalone przeżycie również w swojej organizacji! 

Kontakt
Speelhoek Pathe
Speelhoek Pathe
Speelhoek Pathe
Speelhoek Pathe
Speelhoek Pathe
Speelhoek Pathe
Udział