supermarket dziecięcy dla dzieci

Kącik zabaw dla twojego supermarketu

Często zakupy spożywcze odbywają się z dziećmi. Gdy zabawa nie wystarcza, dzieci się nudzą. Będzie to rozpraszać klientów i nie będą koncentrować się na zakupach. Dzięki kącikowi dla dzieci, Twoi klienci mogą całkowicie skupić się na zakupach spożywczych.

Kąciki dla dzieci są wykonane w stylu Twojego miejsca. Kąciki są bardzo bezpieczne, posiadają certyfikaty TÜV i są łatwe w czyszczeniu. Zapytaj o bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

UMIESZCZENIE KĄCIKA DLA DZIECI W SUPERMARKECIE

Kiedy Instore Kids Corners projektuje kącik dla dzieci w Twoim supermarkecie, nie tylko zapewnia rozrywkę z grami na ekranach dotykowych, ale również bierze pod uwagę rozmieszczenie w sklepie. Nasze systemy z grami są zawsze umieszczone w dobrze widocznych miejscach w Twoim sklepie, dzięki czemu rodzice mogą mieć oko na swoje dziecko podczas zakupów.

Z kącikiem dla dzieci w sklepie rodzice z dziećmi będą częściej do niego chodzić. Dzieci mogą się bawić, podczas gdy rodzice mogą łatwo robić zakupy i otrzymywać porady od Ciebie.

IDEALNY KĄCIK DO ZABAW DLA TWOJEGO SUPERMARKETU

Wspólnie z Państwem zaprojektujemy idealny kącik zabaw dla Twojej organizacji. Kąciki Instore Kids Corners tworzą przestrzenie do zabawy o powierzchni od 1 m2. Oferujemy również koncepcje "plug-and-play", aby zoptymalizować obsługę klientów. Ciekawią Cię nasze możliwości? Zapytaj o bezpłatny katalog lub zadzwoń do nas: +48 58 686 64 60.

Kontakt(58)6866460

 • Van der Valk
 • Van der Valk

Projekty

 • supermarket

  supermarket dziecięcy dla dzieci

  Kącik zabaw dla twojego supermarketu Często zakupy spożywcze odbywają się z dziećmi. Gdy zabawa nie wystarcza, dzieci się nudzą. Będzie to ...

  Czytaj więcej
 • Sklep

  Sklep odzieżowy dla dzieci

  Spokojne zakupy z kącikiem zabaw Dzięki kącikowi zabaw w sklepie odzieżowym Twoi klienci mogą robić zakupy bez rozpraszania uwagi. Dzieci mogą...

  Czytaj więcej
 • Centrum

  Centrum kącik dla dzieci / sklep dla majsterkowiczów

  Centrum kącik dla dzieci / sklep dla majsterkowiczów Kącik dla dzieci w centrum ogrodniczym lub markecie budowlanym stworzy oazę zabawy dla najm...

  Czytaj więcej