O IKC

Lata doświadczeń

Od ponad 15 lat tworzymy, projektujemy, produkujemy i instalujemy pomysłowe i edukacyjne miejsca zabaw, w których dzieci bawią się bez końca. Łącząc naszą wiedzę i miłość do sposobu zabawy dzieci, tworzymy wyjątkowe produkty, które przekształcają każde pomieszczenie w środowisko przyjazne dziecku.

Szczęśliwe dzieci, szczęśliwi rodzice w kąciku zabaw w IKC

Misja i wizja 

Naszym celem jest przekształcenie każdej organizacji w środowisko przyjazne dzieciom. Dążymy do stworzenia lepszego świata poprzez oferowanie najmłodszym pozostanie dziećmi na dłużej.

Przeczytaj naszą misję i wizję

dziecko bawiące się grą ścienną | IKC Play

Uczciwość i zrównoważony rozwój to nasze drugie imię

Właśnie dlatego korzystamy z materiałów, które są wytrzymałe i nie powodują żadnych szkód w środowisku. Będzie to korzystne nie tylko dla bawiących się dzieci teraz, ale także w przyszłości.

Więcej na temat naszych zrównoważonych wyborów

Nasza fabryka w Chinach

Bezpieczeństwo jest najważniejsze we wszystkim, co robimy. Bezpieczeństwo podczas procesu produkcyjnego, bezpieczeństwo dla środowiska i bezpieczeństwo dla pracowników i dzieci, które bawią się naszymi produktami.

Czytaj dalej

 produkcja gier ściennych w Chinach

Zespół projektowy IKC

Od pomysłu do pierwszych linii i szkicu na papierze do realistycznego rysunku 3D. Jesteśmy dumni z naszych kreatywnych i pomysłowych zespołów, które stale uczą się na podstawie doświadczeń dzieci. Dzięki temu powstają piękne place zabaw, dostosowane do każdego pomieszczenia.

Więcej o projektowaniu

IKC studio

Nasze studio posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier i interaktywnych systemów do gier. Studio rozwija całe oprogramowanie dla interaktywnych systemów zabawowych i dba o całą technologię. Wszystkie gry interaktywne są edukacyjne, nie zawierają aktów przemocy, wymuszeń, napisów i nie wymagają znajomości języka.

Czytaj więcej

dział projektowy systemy odtwarzania

Od projektu do instalacji

Kontrolujemy cały łańcuch produkcyjny, od fazy projektu aż po instalację. Posiadając siedzibą główną w Holandii oraz drugą siedzibą główną wraz z fabryką w Chinach, obsługujemy klientów na całym świecie.

  • Kompleksowa obsługa 
  • Wybór z naszych kolekcji
  • Indywidualny projekt
  • Kompletny montaż, konserwacja oraz szeroki zakres gwarancji

Nasza filozofia kompletnej obsługi

Kącik dla dzieci - interaktywne systemy zabaw

IKC Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami IKC, zapisując się do naszego newslettera.

Czy chcesz nas poznać?

Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wartość zabawy dla Twoich klientów, pacjentów, gości lub odwiedzających. Umów się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów.