this image shows a kids corner with wallgames in a restaurant
Horeca icon | IKC Play
HoReCa

Oranje

#f39317
text-white

Kącik dziecięcy wzmacnia aspekt gościnności Państwa działalności

Kącik zabaw oferuje dzieciom bezpieczne miejsce, w którym mogą bawić się, odkrywać oraz uczyć w obrębie Państwa hotelu lub restauracji. Dzieci zawsze mają duży wpływ na wybór miejsca, do którego rodzina idzie na obiad. Kiedy dzieci czują się szczęśliwe i mile widziane, ich rodzice mają więcej czasu na relaks i mogą cieszyć się dodatkowym napojem w czasie, gdy ich dzieci się bawią. Przyjemność wspólnego obiadu jest ściśle związana z poziomem zadowolenia dzieci. Szczęśliwe dzieci to szczęśliwi rodzice.

Liczy się każdy metr kwadratowy, zwłaszcza w branży HoReCa. Dlatego też projektujemy kąciki zabaw, które pasują do każdej przestrzeni. Mają Państwo do wyboru pojedyncze moduły do gier i zabaw, jak również mogą łączyć wiele koncepcji zabawowych w celu stworzenia większego kącika zabaw – wszystko zależy po prostu od Państwa, potrzeb oraz ilości dostępnego miejsca.

Wierzymy, iż inwestowanie w zabawę jest jednym z kluczowych elementów, których nie należy lekceważyć, gdyż pokazuje, że zależy Państwu na dzieciach, ich rodzicach, oraz atmosferę panującej w lokalu. A z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że zwrot z inwestycji w kącik dla dzieci jest gwarantowany.

Przyjazność wobec dzieci to gościnność

Przyjazność wobec dzieci przyczynia się do stworzenia przyjemnego środowiska z szanującego dzieci, rodziców i pracowników. Dając każdemu jego miejsce w Państwa placówce, wszyscy goście poczują się komfortowo i mile widziani. Rodziny będą mogły odpocząć w czasie lunchu lub obiadu i chętniej będą wracać do Państwa placówki, ponieważ zapamiętają te dobre doświadczenia. Dodatkowo, unikatowy i pełen wyzwań kącik zabaw da Państwa pracownikom więcej czasu na optymalną obsługę gości. Wszystkie te pozytywne efekty są wynikiem Państwa decyzji o stworzeniu atmosfery przyjaznej dzieciom.

Dzieci pamiętają zabawę

Zabawa tworzy wspaniałe wspomnienia. Tylko miłe wspomnienia z zabawy przyniosą Państwu krótkoterminowe oraz długoterminowe korzyści. Kiedy dzieci dorosną, zawsze będą pamiętać miejsca, w których dobrze się bawiły i przywołają w pamięci Państwa miejsce. Świadomość marki powstaje w młodym wieku, zaś poprzez oferowanie dzieciom wspaniałych doświadczeń związanych z Państwa firmą, tworzą Państwo pozytywną relację już od najmłodszych lat.

Skontaktuj się z nami

IKC | Horeca

 

Oprócz pozytywnej świadomości marki, oto kilka innych zalet kącika dla dzieci:

  • Wyższe przychody na jednego gościa, częściej podadzą Państwo dodatkowy napój lub deser
  • Bardziej zrelaksowana atmosfera, wygodna dla wszystkich gości i personelu
  • Więcej gości i większa liczba gości jest bardziej skłonnych do powrotu
  • Przewaga konkurencyjna
  • Dziecko, które teraz się bawi, jest klientem w przyszłości

Skąd mamy to wiedzieć? Po ponad 12 latach doświadczeń w opracowywaniu koncepcji zabaw i zbieraniu informacji zwrotnych od naszych klientów z branży hotelarskiej możemy stwierdzić, że wartość zabaw ma pozytywny wpływ na cele firmy. 
To właśnie nazywamy: The power of playing.

Pobierz naszą broszurę