interaktywna ściana z okładziną ścienną w kąciku zabaw
interaktywna ściana sprawia, że ​​poruszanie się jest przyjemnością

Spraw, by ćwiczenia stały się zabawą dzięki interaktywnej ścianie!

Interaktywna ściana z dekoracyjnymi okleinami ściennymi przyciąga wzrok w każdej przestrzeni. Stanowi ona również zabawne wyzwanie dla dzieci, zachęcając je do aktywności fizycznej i ruchu. Z ekscytującym limitem czasu, kolorowymi uchwytami wspinaczkowymi lub zabawnymi efektami dźwiękowymi; jest interaktywna ściana dla dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie trudności.

Stwórz prawdziwy świat fantazji w dowolnie wybranym temacie. Wybierz naturalne zielone środowisko lub piękne fantastyczne miejsce, które pobudza wyobraźnię. Nasz zespół IKC Design wprowadzi każdy pomysł w życie!

Activity Wall Parcours

Ta ekscytująca gra ścienna stawia przed graczem wyzwanie pokonania trasy wspinaczkowej w jak najkrótszym czasie, która jest prowadzona przez podświetlane przyciski, które będą musiały być wciśnięte jeden po drugim. Aby dotrzeć do przycisków, gracz będzie musiał spróbować wspiąć się po kolorowych uchwytach wspinaczkowych. Gdy czas dobiegnie końca, dołączona tablica wyników pokaże, w jakim czasie udało się pokonać trasę.

Ta gra zręcznościowa pozwala dzieciom ćwiczyć w zabawny, wesoły sposób i zachęca je do przekraczania wysokich wyników innych graczy!
 

Zobacz ścianę Activity Wall Parcours

fioletowa ścianka do wspinaczki dla dzieci

Experience Wall

Ta interaktywna ściana zawiera przyciski z wbudowanymi głośnikami, które po naciśnięciu odtwarzają zabawne fragmenty dźwiękowe zgodne z tematyką dołączonych oklein ściennych. Oferujemy wiele przykładowych wzorów, takich jak motywy lasu zwierzęcego i dżungli, jak również możliwość stworzenia całkowicie unikalnego wzoru w wybranym przez Państwa stylu.

To niezwykły sposób na ożywienie każdej przestrzeni!
 

Zobacz ścianę Experience Wall

ściana doświadczalna dla dzieci ze słoniem

Activity Wall

Ta ekscytująca interaktywna gra ścienna wzywa dwóch graczy, drużynę niebieską i drużynę zieloną, do rywalizacji między sobą w celu naciśnięcia jak największej liczby losowo podświetlonych przycisków w ciągu jednej minuty. Gracze muszą szybko znaleźć i nacisnąć przyciski, które świecą się w ich kolorze, aby zdobyć jak najwięcej punktów, które są wyświetlane na dołączonej tablicy wyników. W ten sposób mogą zobaczyć, kto wygrał i próbować poprawić swoje wyniki!

Zobacz ścianę Activity Wall
ścianka aktywnościowa dla dzieci z niebieską łódką