Nasze koncepcje gry są produkowane w naszej własnej fabryce w Chinach.
Nasze koncepcje gry są produkowane w naszej własnej fabryce w Chinach.

Fabryka IKC

Nasza fabryka znajduje się we wschodnich Chinach, w mieście Jiaxing znajdującym się o pół godziny drogi od Shanghai. Założenie fabryki w Chinach w 2007 roku, jej położenie geograficzne i kultura chińska przyczyniły się do filozofii naszej firmy. W fabryce, koncepcje zabawy są produkowane z naciskiem na wartość zabawy i jakość. Dzięki pasji do jakości i atrakcyjności, IKC zyskała silną międzynarodową reputację.

Dzięki pasji do jakości i wyglądu, IKC wypracowało sobie dobrą międzynarodową reputację. IKC jest obecnie jednym z wiodących światowych specjalistów w dziedzinie wartości zabaw, interaktywnych konsol do gier i placów zabaw.

Wybór materiałów

Wszystkie materiały, których używamy do produkcji naszych produktów są zawsze wysokiej jakości, wybór ten opiera się na założeniu, że tylko najlepsze surowce mogą być użyte do wyprodukowania doskonałego produktu.

Nasze produkty i meble dziecięce wykonane są z posiadającego certyfikat FSC drewna bukowego i płyty MDF, co sprawia, że produkt końcowy jest ciepły i solidny. Nasze koncepcje zabaw są malowane wodoodpornym, antybakteryjnym i odpornym na zarysowania lakierem.

Tutaj moduły play są produkowane w naszej fabryce w Chinach.

Proces produkcyjny

Gdy drewniane ramy uzyskają odpowiedni kształt, są tradycyjnie malowane metodą sitodruku. Gwarantuje to, że wszystkie produkty są wysokiej jakości, a także dostarcza dzieciom przyjemnych doznań, kiedy przesuwają swoimi wrażliwymi palcami po różnych nadrukach i wzorach.

Drewniane moduły do zabawy są następnie malowane natryskowo w kolorze. Odbywa się to w specjalnych kabinach natryskowych, w których zbiera się cząsteczki farby, aby zapobiec przedostaniu się ich do środowiska.

Przed zapakowaniem produkty są testowane pod kątem bezpieczeństwa i ewentualnych wad. Opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, by produkty nie mogły ulec uszkodzeniu podczas transportu z fabryki do miejsca przeznaczenia.

Tektura falista jest wysokiej klasy i może zostać ponownie wykorzystana przez IKC i klienta. Fabryka zużywa tak mało plastiku jak tylko jest to możliwe, a także oddaje do recyklingu możliwie największą ilość materiałów.

Produkcja naszych koncepcji zabaw we własnej fabryce

Tradycyjne malowanie metodą sitodruku

Nadruki, które znajdują się na produktach IKC zostały specjalnie stworzone przez naszych projektantów graficznych tak, by mogły być nanoszone na produkowane przez nas systemy do zabaw metodą sitodruku.

Ta klasyczna, szesnastowieczna technika została zapoczątkowana w Japonii. Nadruk jest wykonywany ręcznie przez naszych specjalistów od sitodruku, przy czym każdy kolor nanoszony jest oddzielnie.

IKC stawia na tę tradycyjną metodę, ponieważ dłonie dzieci są bardzo wrażliwe, i są one w stanie wyczuć poszczególne warstwy nadruku, co z kolei stymuluje ich ciekawość oraz koordynację ręka – oko. 

Tutaj odbywa się sitodruk dla naszych modułów ściennych.