Zintegrowane miejsca zabaw dla dzieci dla każdego typu działalności

Koło do zabawy IKC z wieloma możliwościami zabawy dla dzieci
Koło do zabawy IKC z wieloma możliwościami zabawy dla dzieci

Naszym celem jest sprawienie, aby każda organizacja stała się środowiskiem przyjaznym dzieciom. Usiłujemy poprawić świat poprzez umożliwienie dzieciom pozostanie dziećmi tak długo jak to tylko możliwe. Rodzice, podczas wykonywania swoich obowiązków takich jak: konsultacje, sprawunki, wizyty u lekarza oraz zakupy spożywcze, często zmuszeni są zabierać dzieci ze sobą, wprowadzając ich w świat dorosłych. Niestety, dzieci się wtedy nudzą, co może rozpraszać rodziców. Za pomocą kącika zabaw IKC można stworzyć miejsce, w którym dzieci znajdą azyl, odpoczynek i dobrą zabawę. Stworzy to harmonię w Twojej firmie, ponieważ sprawisz, że dzieci poczują się tak samo mile widziane jak ich rodzice.

Zwrot z inwestycji 

Tworzymy, produkujemy oraz instalujemy kąciki zabaw, w których dzieci mogą bawić się bez końca. Daje to Twojej organizacji znacznie więcej niż tylko szczęście dzieci. Rodziny czują się jak u siebie i częściej wracają z przyjemnością. Ponadto, nadaktywne i rozbiegane dzieci nie rozpraszają już tak odwiedzających oraz pracowników.
Właśnie dlatego IKC tworzy miejsce zabawy, który zapewnia:

  • Wyższe przychody
  • Więcej odwiedzających
  • Więcej powracających klientów
  • Bardziej relaksująca atmosfera

To właśnie nazywamy mocą zabawy - The power of playing.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 

Moc zabawy widać w każdej firmie, gdyż wszędzie są klienci i odwiedzający z dziećmi

Odkryj zalety i możliwości w swojej branży:

Zawsze odpowiednie miejsce do zabawy

Jeżeli chodzi o stworzenie miejsca do zabawy w Twojej organizacji, z przyjemnością pomożemy. Korzystając z ponad 12 lat doświadczenia i opinii, nasz zespół może pomóc Ci stworzyć idealny kącik zabaw, biorąc pod uwagę handlowy aspekt Twojego przedsiębiorstwa. Jesteś dekoratorem wnętrz i pracujesz nad dużym projektem? Zespół projektowy IKC jest szczęśliwy mogąc doradzić Ci jak zwiększyć wartość zabawy w Twojej koncepcji.  

Niezależnie od tego czy masz dużo czy mało miejsca, pokaźny czy skromny budżet: stworzenie kącika zabaw zawsze się opłaca. IKC zwiększyło wartość zabawy w wielu organizacjach na całym świecie poprzez zainstalowanie kącika zabaw dla dzieci. Kącik zabaw IKC pasuje do stylu każdej firmy i nie musi być elementem zakłócających styl istniejącego wnętrza. Każdego dnia dzieci w przeróżnych sektorach czerpią radość z naszych gier ściennych, gier interaktywnych oraz bezpiecznych elementów zabawowych z miękkich materiałów.

Od pojedynczej ściennej planszy zabawowej do wstępnie zaplanowanego kącika zabaw, od produktu z naszej kolekcji po wykonane całkowicie na zamówienie miejsca do zabawy w stylu Twojej firmy; możliwości są nieskończone. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne, posiadają certyfikat SGS, a także są łatwe w utrzymaniu czystości.

Poproś o katalog

Skontaktuj się z nami