Studio IKC

Oprogramowanie do kolekcji artykulacji stworzone we własnej pracowni
Oprogramowanie do kolekcji artykulacji stworzone we własnej pracowni


Nasze studio posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier i interaktywnych systemów do zabaw. Studio przygotowuje całość oprogramowania do naszych systemów interaktywnych oraz dba o wszystkie aspekty technologiczne. Wierzymy, że dzieci powinny pozostać dziećmi tak długo jak to tylko możliwe. Studio IKC przyczynia się do tego tworząc gry pozwalające dzieciom wyrazić swoją kreatywność: gry rozwijające pewność siebie oraz zachęcające do interakcji z innymi dziećmi. Wszystkie interaktywne gry są edukacyjne, nie zawierają napisów, są pozbawione przemocy i nie wymagają znajomości języka.

Wzornictwo

Konsole do gier IKC można znaleźć w wielu różnych miejscach i branżach na całym świecie. Dlatego też, nasi twórcy gier stworzyli unikalny sposób, aby nadać naszemu oprogramowaniu zróżnicowanego charakteru i odczucia, w zależności od miejsca, w którym będzie ono używane. Na przykład, interaktywne gry na lotnisku będą oferować zupełnie inne doznania niż te w szpitalu.

Nasi programiści mogą dostosować całe oprogramowanie z grami i sprawić, że będą one w pełni zgodne z wizerunkiem i atmosferą Państwa firmy.
 

pracownik zajmujący się tworzeniem oprogramowania do systemów interaktywnych zabaw

Programowanie

Posiadamy na miejscu zespół programistów, którzy osobiście zajmują się tworzeniem naszego oprogramowania. Oprogramowanie jest dostosowywane do każdego interaktywnego systemu do zabaw w sposób, który zapewnia dzieciom optymalną rozgrywkę.

Dobrym przykładem jest oprogramowanie do 32-calowego Delta Touchable, który zaprogramowany został tak, aby kilkoro dzieci mogło grać jednocześnie przy użyciu tego samego ekranu.

Nasi programiści dbają, aby oprogramowanie zostało poprawnie zainstalowane na interaktywnych systemach do zabaw. Jedyne co trzeba zrobić, to podłączyć go do kontaktu i system jest gotowy do użycia!
 

Pracownik zajęty programowaniem oprogramowania do naszych interaktywnych systemów zabaw

Rozwój

Studio IKC ciągle pracuje nad nowym oraz ulepszonym sprzętem dla naszych konsol do gier. Opracowujemy swoją własną technologię.

Od spersonalizowanych gier, aż po okablowanie w interaktywnych systemach do zabaw. Cała technologia jest projektowana, rozwijana i konstruowana w studio.

Płytka drukowana do oprogramowania naszych interaktywnych systemów do zabawy