Misja i wizja IKC 

Marco Lankman, prezes IKC, stara się stworzyć lepszy świat dla dzieci
Marco Lankman, prezes IKC, stara się stworzyć lepszy świat dla dzieci

 

Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa związane z zabawą? 

Być może to wspomnienie wywołuje uśmiech na Twojej twarzy ... Nie chodzi tylko o pamięć o zabawie, ale także o poczucie beztroski, które charakteryzuje małe dzieci, gdy mogą być sobą w bezpiecznym otoczeniu.

Bycie dzieckiem oznacza śmiech, zabawę, życie w świecie niekończącej się fantazji, pewność siebie i szacunek, kreatywność, uczciwość i przede wszystkim bezstronność. W tym młodym wieku w ich mózgach powstają miliony połączeń, które określą resztę życia dzieci.

Moją misją jest tworzenie pozytywnego środowiska na całym świecie. Towarzysz nam i doświadczaj atmosfery, którą tworzymy dla dzieci dzięki naszym koncepcjom i zabawom.
 

Marco Lankman, CEO IKC Global

Marco Lankman Właściciel IKC

Lepszy świat dzięki szczęśliwym dzieciom

Łącząc naszą wiedzę i miłość do sposobu, w jaki bawią się dzieci, tworzymy niesamowite produkty o dużej mocy zabawy, które przekształcają każdy obszar w środowisko przyjazne dla dzieci. Celem naszych kreatywnych i ambitnych placów zabaw dla dzieci jest umożliwienie im czuć się komfortowo i być sobą.

Dwoje dzieci zajętych zabawą z interaktywnymi systemami gier IKC

Uczymy się z dziecięcej zabawy

Prowadzimy badania nad tym, jak dzieci bawią się od wielu lat. Co sprawia, że dziecko zapomina na chwilę o czasie i miejscu? Jak możemy rzucić wyzwanie dzieciom w najprzyjemniejszy sposób, aby się ruszać, uczyć i rozwijać? Kiedy dziecko się relaksuje, a kiedy nie? 

Znamy odpowiedzi na wszystkie te pytania, ponieważ nieustannie zanurzamy się w świecie fantazji naszych najmłodszych obywateli świata. I uwielbiamy to robić. 

Kolekcja IKC l Gra ścienna Tipoftheiceberg

DNA IKC

Lepszy świat

Poprawianie świata zaczyna się od naszego nowego pokolenia, dzieci. Bycie dzieckiem; zabawa, śmiech, kreatywność, komunikacja niewerbalna oraz brak uprzedzeń.

Zabawa jest kluczowa dla rozwoju dziecka. Dziecko jest w centrum wszystkiego czym się zajmujemy, co tworzymy i co chcemy osiągnąć.

Prostota

Wierzymy, iż nasze produkty powinny wydawać się proste. Zapewniamy wszystkim dzieciom, niezależnie od ich wieku, możliwość zabawy produktami IKC w sposób bezpieczny i niewymagający objaśnień.

Tworzymy projekty w wielu stylach, przy użyciu rozpoznawalnych kształtów, materiałów oraz kolorów.

Gry edukacyjne

Wierzymy, iż umożliwienie dzieciom zabawy i bycia sobą przyczynia się do rozwoju ich umiejętności. Poprzez zabawę z naszymi produktami dzieci rozwijają zmysły, pamięć, uczą się zabawy w grupie oraz myślenia.

Wspierając rozwój dzieci na całym świecie inwestujemy w naszą przyszłość.

dwoje dzieci bawiących się na interaktywnych systemach zabawowych IKC

Zrównoważony rozwój

Sporządziliśmy mapę naszego śladu i pracujemy nad ograniczeniem go tak bardzo jak jest to możliwe.

Zawsze szukamy sposobów na przyczynienie się do zmian w pięciu kluczowych obszarach: produkcja, wykorzystanie materiałów oraz surowców, urządzeń, transportu oraz recykling.

Sukces naszej firmy opiera się na ludziach. Chcemy być przykładem dobrych w zakresie praw człowieka i zatrudnienia we wszystkich naszych działaniach.

Jakość

Zapewnianie jakości i bezpieczeństwa naszych produktów jest kluczowe dla naszej firmy. Naszym celem jest zagwarantowanie, iż IKC spełnia na całym świecie te same najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Osiągamy to przy pomocy wykształconym ludziom, najwyższej jakości surowcom, dostawcom oraz maszynom. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna posiadającego certyfikat FSC. Dzięki temu są one trwałe i solidne, przy czym zachowują ciepły i przyjazny wygląd.

Dzięki naszym kontrolom i testom bezpieczeństwa oraz jakości, nasze produkty zawsze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej standardowej 2-letniej gwarancji.

Drewno z certyfikatem FSC dla naszych pomysłów na zabawę

Innowacje

Nieustannie wprowadzamy innowacje w naszej organizacji poprzez udoskonalanie procesu produkcyjnego, dodawanie jeszcze większej wartości edukacyjnej do naszych produktów i ciągłą optymalizację jakości naszych koncepcji. Wszystko po to, aby zapewnić ciągły wzrost wartości naszych usług.

Na świecie

IKC jest firmą działającą na całym świecie i stale rozszerzającą swoją sieć.

Dzięki naszej własnej fabryce w Chinach, globalnej sieci dystrybucji i produktom, które mogą być wykorzystywane we wszystkich kulturach, umożliwiamy dzieciom pozostanie dłużej dziećmi na całym świecie.

Obsługa

Kontrolujemy cały łańcuch dostaw. Od projektowania i produkcji po dostawę i montaż. Oferujemy Państwu indywidualną obsługę. Dzięki naszemu zespołowi holenderskich i chińskich pracowników jesteśmy w pełni wyposażeni, aby sprostać tym wymaganiom.

Tutaj moduły play są produkowane w naszej fabryce w Chinach.