Beadstree table

stół do koralików w przedsiębiorstwie przyjaznym dzieciom
een kralentafel in een kindvriendelijke onderneming

Szukasz stolika beadstree do swojego kącika dla dzieci? Dobry wybór!

Stolik beadstree jest od lat naszym najlepiej sprzedającym się produktem! Z naszym stolikiem beadstree masz pewność, że dzieci będą się świetnie bawić! Stół z koralikami jest idealnym dodatkiem do restauracji, przedszkola, supermarketu lub poczekalni w szpitalu czy u dentysty. Stół z koralikami to wyzwanie dla dzieci, które rozwijają swoje umiejętności motoryczne, a zabawa tworzy relaksującą atmosferę dla dzieci. Stół jest łatwy w użyciu z każdej strony, dzięki czemu więcej dzieci może bawić się w tym samym czasie.

Zalety stolika beadstree:

  • Zapewnia dzieciom dobrą zabawę!
  • Tworzy miłą atmosferę w Państwa firmie dla dzieci, rodziców i innych klientów.
  • Jest łatwy w utrzymaniu
  • Wykonany wyłącznie z drewna posiadającego certyfikat FSC
  • Wykończony lakierem odpornym na ścieranie i zadrapania
  • Wymaga niewielkiej konserwacji
stolik z koralikami, przy którym dzieci mogą bawić się godzinami

Stolik beadstree do każdego pomieszczenia!

Oferujemy stolik beadstree w różnych kolorach. Chcesz nadać naturalny wygląd swojemu kącikowi dziecięcemu? W takim razie poznaj nasz stolik beadstree. Zaprojektowaliśmy go tak, aby wyglądał jak pień drzewa.

Bardziej nowoczesny wygląd oferuje nasz najnowszy stolik Buxus Table. Stolik ten dostępny jest w kolorach: czerwonym, białym i drewnianym. Stolik beadstree wykonany jest z brzozowej sklejki z certyfikatem FSC i wykończony jest odporną na zarysowania warstwą wierzchnią, dzięki czemu będzie służył przez lata.

Chcesz, aby stolik z koralikami pasował do Twojego wnętrza? To jest możliwe! Ponieważ możemy dostosować nasze produkty do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie dopasować stół beadstree do każdego pomieszczenia i każdej identyfikacji wizualnej, aby pasował do wnętrza Twojej firmy.

Wybór z naszych stolików beadstree z koralikami