Beadstree table

stół do koralików w przedsiębiorstwie przyjaznym dzieciom
Ένα τραπέζι με χάντρες σε μια επιχείρηση φιλική προς τα παιδιά

Szukasz stolika beadstree do swojego kącika dla dzieci? Dobry wybór!

Stolik beadstree jest od lat naszym najlepiej sprzedającym się produktem! Z naszym stolikiem beadstree masz pewność, że dzieci będą się świetnie bawić! Stół z koralikami jest idealnym dodatkiem do restauracji, przedszkola, supermarketu lub poczekalni w szpitalu czy u dentysty. Stół z koralikami to wyzwanie dla dzieci, które rozwijają swoje umiejętności motoryczne, a zabawa tworzy relaksującą atmosferę dla dzieci. Stół jest łatwy w użyciu z każdej strony, dzięki czemu więcej dzieci może bawić się w tym samym czasie.

Zalety stolika beadstree:

  • Zapewnia dzieciom dobrą zabawę!
  • Tworzy miłą atmosferę w Państwa firmie dla dzieci, rodziców i innych klientów.
  • Jest łatwy w utrzymaniu
  • Wykonany wyłącznie z drewna posiadającego certyfikat FSC
  • Wykończony lakierem odpornym na ścieranie i zadrapania
  • Wymaga niewielkiej konserwacji
stolik z koralikami, przy którym dzieci mogą bawić się godzinami

Stolik beadstree do każdego pomieszczenia!

Oferujemy stolik beadstree w różnych kolorach. Chcesz nadać naturalny wygląd swojemu kącikowi dziecięcemu? W takim razie poznaj nasz stolik beadstree. Zaprojektowaliśmy go tak, aby wyglądał jak pień drzewa.

Bardziej nowoczesny wygląd oferuje nasz najnowszy stolik Buxus Table. Stolik ten dostępny jest w kolorach: czerwonym, białym i drewnianym. Stolik beadstree wykonany jest z brzozowej sklejki z certyfikatem FSC i wykończony jest odporną na zarysowania warstwą wierzchnią, dzięki czemu będzie służył przez lata.

Chcesz, aby stolik z koralikami pasował do Twojego wnętrza? To jest możliwe! Ponieważ możemy dostosować nasze produkty do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie dopasować stół beadstree do każdego pomieszczenia i każdej identyfikacji wizualnej, aby pasował do wnętrza Twojej firmy.

Wybór z naszych stolików beadstree z koralikami