this image shows a kids corner in the AH supermarket
Retail icon | IKC Play
Handel detaliczny

Rood

#e94f35
text-white

Kącik dla dzieci w Twoim sklepie wpływa na poprawę doświadczeń klienta, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Miejsce do zabaw w Twoim sklepie lub salonie zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy, odkrywania i uczenia się. Podczas zabawy dzieci, klienci mają więcej czasu na przeglądanie, zakupy i skupienie się na Twojej ofercie lub poradzie. 

Doświadczenia klienta stają się coraz ważniejsze, szczególnie w handlu detalicznym.

Większość ludzi spodziewa się jak najlepszych doświadczeń podczas zakupów. Sposób, w jaki klienci doświadczają Państwa usług, staje się coraz częściej ważniejszy niż cena i produkt. Istnieje wiele sposobów na przyciągnięcie klientów i poprawę jakości doświadczeń klientów, a kącik dla dzieci jest tego doskonałym przykładem. Naprawdę wierzymy, że inwestowanie w wartość zabawy jest jednym z podstawowych elementów, których nie należy lekceważyć. Pokazujesz, że zależy Ci na dzieciach, ich rodzicach i atmosferze panującej w Twoim sklepie. Dlatego też zwrot z inwestycji w kącik dla dzieci jest gwarantowany.

Przyjazność wobec dzieci przyczynia się do stworzenia przyjemnego środowiska z szanującego dzieci, rodziców i pracowników. Dając każdemu jego miejsce w Państwa sklepie, wszyscy klienci poczują się komfortowo i mile widziani. Daje to zarówno krótko-, jak i długoterminowe korzyści.

Na krótką metę, oferują Państwo rodzicom oraz innym klientom możliwość do zapoznania się z ofertą i zakupu produktów w swoim własnym tempie. Ponadto, unikalny i wymagający plac zabaw pozwala pracownikom mieć więcej czasu dla swoich klientów. Mogą oni zapewnić klientom czas i porady, których potrzebują. Ten pozytywny rezultat wynika z faktu, że pomyśleli Państwo również o najmłodszych odwiedzających.

Zabawa tworzy również piękne wspomnienia. Wspomnienia te procentują w przyszłości, bo kiedy dzieci dorosną, pamiętają, gdzie kiedyś świetnie się bawiły. Świadomość marki jest rozwijana już we wczesnym wieku, co może dać Ci długoterminową przewagę. Dając małym dzieciom wspaniałe doświadczenie z marką, możesz stworzyć pozytywną świadomość marki od najmłodszych lat. 

Prosimy o kontakt w sprawie poznania wszystkich możliwości

Retail | Kids concepts IKC

 

Kącik dla dzieci w Twoim sklepie zawsze zarabia na siebie

Skąd to wiemy? Po ponad 12 latach doświadczeń w opracowywaniu koncepcji zabawowych i zbieraniu informacji od naszych klientów możemy stwierdzić, że wartość zabawy ma pozytywny wpływ na cele firmy. Kiedy dzieci bawią się dobrze, rodzice mogą zostać dłużej, spędzać więcej czasu i wracać częściej. Jeśli rodzice wiedzą, że ich dzieci będą się dobrze bawić i poczują się mile widziane, będą bardziej skłonni do ponownego wyboru miejsca pracy. To właśnie nazywamy mocą zabawy prowadzącą do:

  • Zwiększonego obrotu na klienta
  • Bardziej zrelaksowana atmosfera: poprawa jakości doświadczeń klienta 
  • Większej liczby klientów i więcej powracających klientów
  • Przewaga konkurencyjna
  • Poprawa świadomości marki
  • Bawiące się dziecko jest Twoim przyszłym klientem

Oferujemy rozwiązania do zabawy dla każdej wielkości pomieszczenia. IKC może nawet dodać wartość dodaną do Twoich sklepów bez zajmowania jakiejkolwiek powierzchni użytkowej.

Pobierz naszą broszurę