Podłogi do zabawy z EPDM

Nasze podłogi do zabawy

Podłogi EPDM pochłaniające wstrząsy 

Absorbujące wstrząsy podłogi do zabawy z EPDM są dostępne we wszystkich możliwych wzorach i tworzą bezpieczne otoczenie każdego miejsca do zabawy. W połączeniu z pasującymi grami ściennymi, wolnostojącymi systemami do zabawy lub domkami do zabawy, każde pomieszczenie staje się w mgnieniu oka wspaniałym światem fantazji w wybranym temacie.

Podłoga z granulatu EPDM doskonale nadaje się również do umieszczenia na zewnątrz pod placem zabaw. Podłoga ta ma właściwości amortyzujące i może być wykonana w różnych grubościach, co sprawia, że podłoga do zabawy jest odpowiednia dla wielu wysokości. W przeciwieństwie do gotowych płytek, podłoga EPDM może być wykonana w wielu różnych wzorach. W ten sposób podłoga do zabawy może być całkowicie dostosowana do potrzeb klienta, dzięki czemu każda podłoga jest unikalna. To trwałe rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska, wytrzymałe i zdolne do wytrzymania intensywnego użytkowania.

Podłogi ze sztucznej trawy

Podłogi ze sztucznej trawy

Podłogi ze sztucznej trawy pozwalają poczuć się jak na świeżym powietrzu. Ta dostępna w różnych kolorach wykładzina nadaje pomieszczeniom do zabawy naturalny, a nawet sportowy charakter. Pod sztuczną trawą znajduje się podkład amortyzujący wstrząsy, zapewniający optymalne bezpieczeństwo.

Podłogi winylowe

Podłogi winylowe

Nasze wytrzymałe podłogi winylowe są elastyczne, lekkie i solidne. Ten rodzaj podłogi do zabawy jest wykonany z wytrzymałych materiałów i może być zadrukowany dowolnym wzorem. Podłoga ta jest produkowana w sposób, który zapewnia jej trwałość, nie odbarwia się szybko i jest odporna na zużycie.

Elementy zabawy

IKC pochłaniającą wstrząsy podłogę do gry do gry - IKC EPDM

Elementy zabawy

Możemy dodać do podłogi do zabawy dodatkową zabawę w wspinaczkę i skrobanie, instalując elementy wspinaczkowe. Tutaj, dzięki podłodze z EPDM, dzieci mogą się bezpiecznie wspinać.

Stwórz jeszcze więcej wrażeń dzięki naszym ściankom do zabawy

Razem z naszym działem projektowym ożyw swój kącik dla dzieci! Ściany są dostępne w różnych wzorach, ale mogą być również całkowicie spersonalizowane zgodnie z życzeniami i tożsamością firmy.

Zobacz nasze ściany do zabawy


 
Inspirujące projekty źródłowe
This image shows a custom kids corner in a DIY store
Mini-sklep z narzędziami dla małych budowlańców jutra

Kącik dla dzieci stwarza przyjemną atmosferę zakupów w sklepie Lueb & Wolters DIY.

IKC speelhoek met kinderstoelen en wandspellen in tuincentrum Vechtweelde in Maarssen
Grając w dżungli!

Zupełnie nowa koncepcja zabawy dla centrum ogrodniczego Vechtweelde!

Handel detaliczny

Rood

#e94f35
text-white
IKC inrichting speelhoek voor kinderen bij kinderopvang Parelbosch in Eindhoven
Dzieci nie mogą uwierzyć własnym oczom w tych w pełni tematycznych światach fantazji!

Odkryj inspirujące sale zabaw w ośrodku opieki dziennej 't Parelbosch

22