Podłogi do zabawy z EPDM

speelvloer van EPDM voor kinderhoek

Nasze podłogi do zabawy

Podłogi EPDM pochłaniające wstrząsy 

Absorbujące wstrząsy podłogi do zabawy z EPDM są dostępne we wszystkich możliwych wzorach i tworzą bezpieczne otoczenie każdego miejsca do zabawy. W połączeniu z pasującymi grami ściennymi, wolnostojącymi systemami do zabawy lub domkami do zabawy, każde pomieszczenie staje się w mgnieniu oka wspaniałym światem fantazji w wybranym temacie.

Podłoga z granulatu EPDM doskonale nadaje się również do umieszczenia na zewnątrz pod placem zabaw. Podłoga ta ma właściwości amortyzujące i może być wykonana w różnych grubościach, co sprawia, że podłoga do zabawy jest odpowiednia dla wielu wysokości. W przeciwieństwie do gotowych płytek, podłoga EPDM może być wykonana w wielu różnych wzorach. W ten sposób podłoga do zabawy może być całkowicie dostosowana do potrzeb klienta, dzięki czemu każda podłoga jest unikalna. To trwałe rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska, wytrzymałe i zdolne do wytrzymania intensywnego użytkowania.

Podłogi ze sztucznej trawy

Podłogi ze sztucznej trawy

Podłogi ze sztucznej trawy pozwalają poczuć się jak na świeżym powietrzu. Ta dostępna w różnych kolorach wykładzina nadaje pomieszczeniom do zabawy naturalny, a nawet sportowy charakter. Pod sztuczną trawą znajduje się podkład amortyzujący wstrząsy, zapewniający optymalne bezpieczeństwo.

Podłogi winylowe

vinyl speelvloeren waar elk design op geprint kan worden

Podłogi winylowe

Nasze wytrzymałe podłogi winylowe są elastyczne, lekkie i solidne. Ten rodzaj podłogi do zabawy jest wykonany z wytrzymałych materiałów i może być zadrukowany dowolnym wzorem. Podłoga ta jest produkowana w sposób, który zapewnia jej trwałość, nie odbarwia się szybko i jest odporna na zużycie.

Elementy zabawy

IKC pochłaniającą wstrząsy podłogę do gry do gry - IKC EPDM

Elementy zabawy

Możemy dodać do podłogi do zabawy dodatkową zabawę w wspinaczkę i skrobanie, instalując elementy wspinaczkowe. Tutaj, dzięki podłodze z EPDM, dzieci mogą się bezpiecznie wspinać.

Stwórz jeszcze więcej wrażeń dzięki naszym ściankom do zabawy

Razem z naszym działem projektowym ożyw swój kącik dla dzieci! Ściany są dostępne w różnych wzorach, ale mogą być również całkowicie spersonalizowane zgodnie z życzeniami i tożsamością firmy.

Zobacz nasze ściany do zabawy


 
Inspirujące projekty źródłowe
This image shows a custom kids corner in a DIY store
Mini-sklep z narzędziami dla małych budowlańców jutra

Kącik dla dzieci stwarza przyjemną atmosferę zakupów w sklepie Lueb & Wolters DIY.

IKC speelhoek met kinderstoelen en wandspellen in tuincentrum Vechtweelde in Maarssen
Grając w dżungli!

Zupełnie nowa koncepcja zabawy dla centrum ogrodniczego Vechtweelde!

Handel detaliczny

Rood

#e94f35
text-white
IKC inrichting speelhoek voor kinderen bij kinderopvang Parelbosch in Eindhoven
Dzieci nie mogą uwierzyć własnym oczom w tych w pełni tematycznych światach fantazji!

Odkryj inspirujące sale zabaw w ośrodku opieki dziennej 't Parelbosch

22