Zespół projektantów IKC

projekty naszych koncepcji zabaw są tworzone przez naszych najlepszych projektantów
projekty naszych koncepcji zabaw są tworzone przez naszych najlepszych projektantów

Od pomysłu do pierwszych linii i od szkicu na papierze do realistycznego rysunku 3D. Jesteśmy dumni z naszych kreatywnych i pomysłowych zespołów, które stale uczą się na podstawie dziecięcych doświadczeń. Dzięki temu powstają piękne place zabaw, odpowiednie dla każdego pomieszczenia.

Nasi projektanci tworzą zabawne i atrakcyjne projekty, które pobudzają wyobraźnię każdego człowieka. Wszystkie elementy do zabaw są projektowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Proces projektowania

Projektanci rozpoczynają od opracowania pierwszych elementów z wykorzystaniem oprogramowania do projektowania 3D. Do osiągnięcia najlepszego rezultatu, niezbędna jest ścisła współpraca pomiędzy naszymi projektantami i inżynierami produkcyjnymi. W ten sposób efektywny proces produkcji może zostać uwzględniony na wczesnym etapie.

Podczas projektowania i produkcji, nasze zespoły koncentrują się na:

  • Prostocie i wartości zabawowej
  • Umiejscowieniu nowych projektów pośród istniejących
  • Doborze materiałów i kolorów
  • Wykończeniu zewnętrznym

Konstruktywna współpraca naszego zespołu umożliwia uzyskanie idealnego balansu między powyższymi punktami.

Poza osiągnięciami technologicznymi i atrakcyjnym designem, istnieją inne bardziej emocjonalne aspekty projektowania. Na przykład, sposób, w jaki czuje się planszę do zabawy, sposób w jaki wciskany jest przycisk lub dźwięk jaki jest wydawany, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Dlatego też prowadzimy szczegółowe badania nad tym, jak dzieci reagują na nasze prototypy.

Artystyczna kolekcja gier ściennych zaprojektowana przez nasz zespół projektantów