Zespół projektantów IKC

Od pomysłu do pierwszych linii i od szkicu na papierze do realistycznego rysunku 3D. Jesteśmy dumni z naszych kreatywnych i pomysłowych zespołów, które stale uczą się na podstawie dziecięcych doświadczeń. Dzięki temu powstają piękne place zabaw, odpowiednie dla każdego pomieszczenia.

Nasi projektanci tworzą zabawne i atrakcyjne projekty, które pobudzają wyobraźnię każdego człowieka. Wszystkie elementy do zabaw są projektowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Proces projektowania

Projektanci rozpoczynają od opracowania pierwszych elementów z wykorzystaniem oprogramowania do projektowania 3D. Do osiągnięcia najlepszego rezultatu, niezbędna jest ścisła współpraca pomiędzy naszymi projektantami i inżynierami produkcyjnymi. W ten sposób efektywny proces produkcji może zostać uwzględniony na wczesnym etapie.

Podczas projektowania i produkcji, nasze zespoły koncentrują się na:

  • Prostocie i wartości zabawowej
  • Umiejscowieniu nowych projektów pośród istniejących
  • Doborze materiałów i kolorów
  • Wykończeniu zewnętrznym

Konstruktywna współpraca naszego zespołu umożliwia uzyskanie idealnego balansu między powyższymi punktami.

Poza osiągnięciami technologicznymi i atrakcyjnym designem, istnieją inne bardziej emocjonalne aspekty projektowania. Na przykład, sposób, w jaki czuje się planszę do zabawy, sposób w jaki wciskany jest przycisk lub dźwięk jaki jest wydawany, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Dlatego też prowadzimy szczegółowe badania nad tym, jak dzieci reagują na nasze prototypy.