this image shows a kidscorner with virtual play system in healthcare
Gezondheidszorg icon | IKC Play
Opieka medyczna

Blauw

#4db5e4
text-white

Zalety przyjaznej dla dzieci poczekalni z placem zabaw dla dzieci

Badania pokazują, że gdy wnętrze poczekalni będzie pozytywnie rozpraszać uwagę, pacjenci będą mogli lepiej przygotować się do konsultacji. Kącik zabaw dla dzieci aż w 70% przyczynia się do wprowadzenia spokojnej atmosfery dla wszystkich pacjentów, gdyż w pozytywny sposób odwraca uwagę dzieci. Dodatkową zaletą jest to, że dzieci, które są pacjentami, mogą bawić się i odpoczywać przed konsultacją, a więc są mniej zestresowane idąc na wizytę do lekarza.

The power of playing w instytucjach medycznych

Naszym celem jest przekształcenie każdej organizacji w środowisko przyjazne dla dzieci. Dążymy do stworzenia lepszego świata, dając dzieciom możliwość pozostania dzieckiem na dłużej. Rodzice często muszą zabierać swoje dzieci ze sobą na przykład na wizyty lekarskie. Niestety, może to prowadzić do rozproszenia uwagi, ponieważ dzieci się nudzą.

Wykorzystując kącik zabaw IKC, można stworzyć miejsce, w którym dzieci znajdą azyl, odpoczną i pobawią się. Stworzy to harmonię w poczekalni, ponieważ sprawisz, że dzieci poczują się tak samo mile widziane, jak ich rodzice. Ponadto, oferując dziecku zabawę w pozytywny sposób pozwalasz się zrelaksować; znudzone lub niechętne dzieci są mniej zestresowane przed wizytą.
 

Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji na temat wszystkich możliwości.

IKC | Play area

 

Pozytywny wpływ wartości zabawy w opiece medycznej

Nasze koncepcje zabaw są dostępne, edukacyjne, ale przede wszystkim bardzo zabawne. Poprzez dodanie wartości zabawy, można łatwo zapewnić komfortowy, zrelaksowany czas oczekiwania i to ma wiele zalet:

  • Krótsze konsultacje
  • Mniej stresu i napięcia u dzieci
  • Bardziej zrelaksowana atmosfera w poczekalni
  • Gościnne i pozytywne wrażenie

Od wielu lat opracowujemy koncepcje zabaw dla poczekalni, w których dzieci mogą zapomnieć o swoich zmartwieniach i dobrze się bawić czekając na wizytę. Robimy to dla lekarzy pierwszego kontaktu, przychodni, dentystów i innych instytucji opiekuńczych na całym świecie.

Pobierz naszą broszurę