this image shows FSC certified wood
this image shows FSC certified wood

Bezpieczne i zrównoważone 

Celem naszych kreatywnych i ambitnych koncepcji zabaw jest sprawienie, aby dzieci czuły się komfortowo, były sobą i bawiły się bezpiecznie. Praca na rzecz lepszego świata przy użyciu naszych koncepcji zabaw jest naszą główną misją i jest to siła napędowa wszystkiego, co robimy.

Obejmuje to zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo wszystkich naszych produktów. Wszystkie nasze systemy do zabawy zostały sprawdzone i przetestowane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Nasze produkty są certyfikowane przez SGS zgodnie z normą EN-71, co świadczy, że są bezpieczne i trwałe. Ponadto uważamy, że ważne jest, aby warunki pracy naszych pracowników i dostawców były jak najlepsze. Nasze koncepcje zabaw są zaprojektowane w taki sposób, że cechują się długą żywotność, a nasze elementy zabaw wytrzymują naprawdę wiele lat.

Wykorzystujemy naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć optymalne warunki do zabawy.
 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejsze we wszystkim, co robimy. Bezpieczeństwo podczas procesu produkcyjnego, bezpieczeństwo dla środowiska i bezpieczeństwo dla pracowników i dzieci, które bawią się naszymi produktami.

Na przykład, stosujemy farbę wodorozcieńczalną, antybakteryjną i odporną na zarysowania. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat SGS zgodny z normą EN-71, co oznacza, że produkty te są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu. Ostatecznie produkt jest profesjonalnie montowany przez nasz zespół montażystów, aby zapobiec wypadkom.

Drewno z certyfikatem FSC dla naszych pomysłów na zabawę

Środowisko

Sporządziliśmy mapę naszego śladu i pracujemy nad tym, aby go jak najbardziej zredukować. Robimy to, wprowadzając zmiany w czterech kluczowych punktach naszego procesu produkcyjnego:

  • Energooszczędna produkcja
  • Porządne materiały
  • Ekonomiczne planowanie transportu
  • Recykling materiałów opakowaniowych

Sprzedajemy miliony koncepcji zrównoważonego rozwoju, a nawet najmniejsze zmiany w naszym łańcuchu dostaw mają ogromny wpływ na nasz ślad ekologiczny!

Przyjazne dla środowiska koncepcje zabaw IKC

Nieszkodliwe i odnawialne

Właśnie dlatego używamy materiałów, które są wytrzymałe i nie szkodzą środowisku. Jest to korzystne nie tylko dla bawiących się dzieci teraz, ale także w przyszłości. Dlatego też decydujemy się:

  • Używać wyłącznie najlepszych gatunków drewna certyfikowanego FSC
  • Używać farby niepozostawiającej śladów chemicznych
  • Unikać używania plastiku, jak to tylko możliwe
  • Recykling tak wielu produktów, jak to tylko możliwe

Wybór zrównoważonego rozwoju oznacza również, że wybieramy produkty o długiej żywotności. Nasze produkty są trwałe przez wiele - naprawdę wiele - lat.

Drewno używane w naszych produktach posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), co oznacza, że zostało sprawdzone i zakupione zgodnie z surowymi zasadami.

Certyfikat ten świadczy o tym, że drewno zostało zakupione legalnie, chroni lokalne środowisko, a także chroni prawa i dobrobyt lokalnej społeczności i pracowników.

 produkcja gier ściennych w Chinach

IKC Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o IKC? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie najnowsze wiadomości i inne interesujące informacje. 

Eksperckie porady naszych specjalistów

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? W takim razie prosimy o kontakt z jednym z naszych specjalistów!