Veilig en duurzaam | IKC

Bezpieczne i trwałe

Praca na rzecz lepszego świata poprzez nasze koncepcje gry jest naszą najważniejszą misją i wizją i jest to punkt wyjścia dla wszystkiego, co robimy. Od projektu do dostawy: wszystko kontrolujemy. Jest to możliwe, ponieważ produkujemy w naszej własnej fabryce w Chinach. 

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez SGS zgodnie z normą EN-71 i tym samym sprawdzone jako bezpieczne i trwałe. Przy wyborze dostawców zwracamy również szczególną uwagę na warunki pracy i życia ich pracowników. I nie bez znaczenia: zawsze projektujemy produkty o długiej żywotności. Nasze elementy gry trwają przez lata (prawdziwe lata). 

Chętnie wykorzystujemy naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie, aby wspólnie stworzyć najlepszą możliwą przestrzeń do zabawy. 

Gotowy, by zamienić grę w zysk? Prosimy o kontakt z nami.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejsze we wszystkim, co robimy. Bezpieczeństwo podczas procesu produkcyjnego, bezpieczeństwo dla środowiska i bezpieczeństwo dla pracowników i dzieci bawiących się naszymi produktami. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat SGS zgodny z normą EN-71, co oznacza, że produkty te są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu.

Duurzaam

Środowiskowe

Sporządziliśmy mapę naszego śladu węglowego i pracujemy nad tym, aby go jak najbardziej zredukować. I zawsze szukamy sposobów, aby dokonać największej różnicy w pięciu kluczowych obszarach: produkcja, wykorzystanie produktów i surowców, urządzeń, transportu i recyklingu. Aby zmniejszyć nasz ślad węglowy, projektujemy każdą generację naszych produktów, które w najmniejszym stopniu oddziałują na środowisko i są najbardziej energooszczędne z możliwych. Sprzedajemy miliony szczęśliwych chwil naszym klientom. Tak więc nawet niewielkie zmiany w całym łańcuchu naszych produktów mogą mieć ogromny wpływ na nasz ślad ekologiczny i ten szczęśliwy moment zabawy!

Uczciwy i trwały

Wybieramy materiały o długiej żywotności i nieszkodliwe dla środowiska. Jest to przydatne nie tylko dla dzieci bawiących się teraz, ale także w przyszłości. Oznacza to, że wybieramy między innymi:

  • Tylko najlepsze gatunki drewna, certyfikowane przez FSC.
  • Farba bez śladów chemicznych
  • Jak najmniej plastiku, jak to możliwe.
  • Recykling na tyle, na ile jest to możliwe

Dokonanie zrównoważonego wyboru oznacza również wybór produktów o długiej żywotności. Nasze produkty są trwałe przez lata (lata rzeczywiste). Drewno użyte w naszych produktach to drewno z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), co oznacza, że zostało sprawdzone i zakupione zgodnie z surowymi przepisami. Certyfikat ten poświadcza, że drewno zostało legalnie nabyte, chroni lokalne środowisko naturalne, a także chroni prawa i dobro lokalnej społeczności i pracowników.

Productie in eigen beheer | IKC Fabriek China

Eksperckie porady od naszych specjalistów

Ciekawią Cię nasze produkty? Prosimy o kontakt z jednym z naszych specjalistów.

 

Biuletyn IKC

Biuletyn IKC Czy pomaga Ci być na bieżąco z IKC? Następnie możesz zapisać się do naszego newslettera, będziemy wysyłać Ci regularnie wiadomości i inne ciekawe aktualizacje.