Produkcja

IKC PRODUKCJA

Fabryka IKC znajduje się we wschodniej części Chin w Jiaxing, w dobrym położeniu geograficznym w pobliżu Szanghaju, skąd kontener jest wysyłany na wszystkie kontynenty, na których IKC prowadzi działalność. Od momentu założenia IKC Productions w 2007 roku, jej położenie geograficzne w Chinach i chińska kultura pomogły ukształtować filozofię firmy. W naszej siedzibie w Jiaxing, IKC produkuje wyposażenie do zabawy o trwałej wartości z wyraźnym naciskiem na wartość i jakość zabawy.

Z zamiłowania do jakości i wyglądu, IKC zbudowało międzynarodową reputację. Jako jedna z wiodących na świecie marek premium w dziedzinie zabaw i gier oraz interaktywnych konsoli do gier, tworzy koncepcje zabawy łączące technikę i wartość zabawy z ekskluzywnym wzornictwem.

Dobre imię marki opiera się przede wszystkim na tym, że jej wysoko wykwalifikowani pracownicy kontrolują każdy etap procesu produkcyjnego i zdają sobie sprawę, że produkty są wytwarzane z szacunkiem dla tysięcy dziecięcych dłoni, które będą bawić się produktami do zabawy. Dla projektantów i pracowników produkcji IKC, jest to nie tylko ogromne wyzwanie, ale również ich wielka pasja.

Materiały, które IKC stosuje do swoich produktów są zawsze najwyższej jakości, wybór ten wynika z idei, że tylko starannie wyselekcjonowane surowce mogą wytworzyć produkt wysokiej jakości.

Produkty są wykonane z drewna bukowego i płyty MDF, co sprawia, że produkt końcowy jest przyjemny i dobrej jakości. Po nałożeniu pierwszej farby produkty są malowane w tradycyjny sposób, co jest dobrze wyczuwalne przez dzieci, gdy przejadą po nadruku swoimi wrażliwymi rączkami.

Drewniane produkty do zabawy są malowane farbą wodorozcieńczalną, która została dokładnie przetestowana pod kątem bezpieczeństwa dzieci bawiących się tymi produktami. Malowanie odbywa się w specjalnie przygotowanych kabinach natryskowych, w których gromadzone są cząsteczki farby, aby zapobiec przedostawaniu się ich do otoczenia.

Produkty końcowe są sprawdzane przed ich zapakowaniem pod kątem prawidłowego montażu i wad, kontrola ta jest 100% sprawdzeniem, a potwierdza to naklejka ze znakiem jakości IKC na produkcie.

Opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie doszło do uszkodzenia produktu podczas transportu z fabryki do miejsca przeznaczenia, a trzy warstwy tektury falistej są takiej jakości, że opakowanie może być ponownie wykorzystane zarówno przez IKC, jak i użytkownika końcowego. W miarę możliwości unika się stosowania tworzyw sztucznych i/lub poddaje recyklingowi.