IKC creëert een nieuw concept voor ouderen!
IKC Aktualności
Udział

Kryzys koronawirusa mocno uderzył, branżę medyczną!

Dziś rano w holenderskiej gazecie finansowej: Kryzys koronawirusa mocno uderzył, przemysł medyczny jest pod presją i stoi przed poważnymi wyborami.
Pamiętasz? Domy seniora zamknięte dla odwiedzających: "Nie ma rodziny, nie ma opiekuna, co teraz? De Jonge, holenderski minister zdrowia, opieki społecznej i sportu, ogłosił, że nie wolno już odwiedzać domów seniora. Środek ten został podjęty w celu zapewnienia dodatkowej ochrony wrażliwym grupom społecznym przed koronawirusem.

Domy dla seniorów musiały zostać zamknięte, obywatele holenderscy zorganizowali różne działania mające na celu zachęcenie osób starszych do przebywania w domach opieki. Na zewnątrz panowała atmosfera zachęcająca, a wewnątrz była inna. Był smutek i poczucie samotności.

Domy spokojnej starości doznały poważnego ciosu wizerunkowego w minionym okresie koronawirusa. Stwierdzenie pada w artykule w dzisiejszej holenderskiej gazecie finansowej. Badania pokazują, że domy seniora wywołują wśród ludzi ponury wizerunek. Kiedyś bez problemu wchodziło się do domu spokojnej starości, teraz czuje się on jak nieprzyjemne miejsce. To wiele znaczy dla branży, dla obrotów, ale przede wszystkim dla odwiedzających, a przede wszystkim dla klientów.

Nadszedł czas, aby firmy pomogły i wyciągnęły z impasu domu seniora i zmieniły obraz, który powstał niedawno, na pozytywną perspektywę. IKC pracuje obecnie nad koncepcją domów dla seniorów, w których interakcja, edukacja i relaks są głównym celem. Koncepcja ta zostanie ogłoszona do końca tego roku. Bądźcie na bieżąco i śledźcie rozwój wydarzeń za pośrednictwem naszej strony internetowej i naszych kanałów mediów społecznościowych!

IKC creëert een nieuw concept voor ouderen!