header nieuwe software planet eco
IKC Aktualności
Udział
Po szeroko zakrojonych testach i optymalizacji możemy teraz z dumą zaprezentować nasze nowe oprogramowanie!

Nasz najnowszy dodatek: Oprogramowanie Planet-Eco!

To nowe oprogramowanie zostało specjalnie zaprojektowane, aby uczynić dzieci świadomymi ekologicznie. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój i chcemy odzwierciedlać to w naszych produktach. Oprogramowanie Planet-Eco jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat i zawiera 12 gier edukacyjnych. Przeprojektowaliśmy niektóre z naszych popularnych istniejących gier, a nowe gry zostały opracowane przez naszych projektantów gier. Dzięki temu oprogramowaniu dzieci mogą odkryć pozytywny wpływ przyjazności dla środowiska na przyrodę i nauczyć się odnosić do niej w zabawny sposób.
 

Wybór gier

Drive: Dzieci uczą się o zielonej energii, obracając silnikiem. Generują energię do napędzania słonia w samochodzie elektrycznym. Kręcąc kołem coraz szybciej, generują jak najwięcej energii.

Gra w recykling: W oceanie jest mnóstwo odpadów! Dzieci muszą przeciągnąć odpady do odpowiedniego pojemnika, aby oczyścić ocean. Ta gra pomaga dzieciom uświadomić sobie, jak ważny jest recykling odpadów i które odpady należą do którego pojemnika. Im więcej odpadów jest usuwanych, tym zwierzęta stają się szczęśliwsze.

Memory: Ta popularna gra zyskała nowy wygląd. Na odwrocie kart znajduje się rozpoznawalne logo recyklingu. Obrazy, które dzieci muszą dopasować, są pełne elementów świadomych ekologicznie. Obejmują one owce na łące z wiatrakami, smutną meduzę z powodu odpadów w oceanie i szczęśliwego niedźwiedzia obok młodego drzewa.

Zobacz stronę produktu tutaj, aby zapoznać się z grami >

 

Odkryj możliwości!


Skontaktuj się z nami, aby omówić możliwości dla Twojej firmy. Nasi projektanci gier mogą dostosować oprogramowanie do Twojej tożsamości korporacyjnej, na przykład dodając logo lub integrując maskotkę.


Kontakt