nieuw spel! shocking spiral test je geduld
IKC Aktualności
Udział
Z dumą prezentujemy: Shocking Spiral!

NOWA I WYMAGAJĄCA GRA

W 2013 roku narodził się pomysł zaprojektowania gry Spirala. Powstały pierwsze rysunki i to zasiało ziarno pomysłu. Pomysł ten przez długi czas pozostawał na półce z pomysłami, a 7 lat później, w 2020 roku, pojawił się w planie innowacji na ten rok. Po tym wydarzeniu aktywnie zaczęliśmy projektować, opracowywać i czynić grę i aspekty techniczne zrównoważonymi.

Pomysł na grę spiralną zrodził się, aby stworzyć zabawę nie tylko dla dzieci, ale także dla nastolatków, rodziców, dziadków. Wydobądź w sobie dziecko w każdym wieku. Podejmijcie wyzwanie ze sobą lub z samym sobą i poprawcie wysoki wynik! Ci, którzy uważają, że mają nerwy ze stali i stabilną rękę, lub chcą nauczyć dzieci samokontroli, cierpliwości i zwinności; bądź pierwszym, który użyje tej zupełnie nowej gry do zabawy!

W marcu 2022 roku zamieściliśmy już zapowiedź tego nowego produktu poprzez sneak peek news release. W ciągu ostatnich kilku miesięcy sfinalizowaliśmy projekt, zoptymalizowaliśmy efekty specjalne i intensywnie testowaliśmy grę. Spowodowało to wiele zabawy i śmiechu wśród naszych kolegów, a także trochę rywalizacji! Wszystkie te czynniki złożyły się na ten piękny model Shocking Spiral.

Zobaczcie poniżej wrażenia od pierwszego rysunku projektu do efektu końcowego.
 
shocking spiral van eerste tekening tot eindresultaat

Więcej informacji oraz film o produkcie można znaleźć na stronie produktu.
Czy jesteś zainteresowany tą grą? Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu z nami, nasi doradcy chętnie pomogą.

Kontakt