Kinderhoek als onderdeel van een wachtruimte
IKC Aktualności
Udział
Świeży, wesoły i fajny!

Przyjazne dziecku środowisko w szpitalu CWZ Nijmegen.

W rozmowie z Annette Goosensen, Kierowniczką Poradni Pediatrycznej w CWZ w Nijmegen, wyraźnie widać, jak cenna jest dla szpitala koncepcja zabawy.

W związku z przeprowadzką na terenie CWZ Przychodnia przeszła niedawno gruntowną renowację. Przeprowadzono badania wśród pacjentów, aby być bardziej w kontakcie z ich potrzebami. „Zbadaliśmy, co pacjenci chcieliby zobaczyć na nowym oddziale, zebraliśmy wszystkie te informacje i omówiliśmy je wewnętrznie. Pokazało to głównie, że rodzice z małymi dziećmi potrzebują trochę rozrywki w poczekalni ”- mówi Annette -„ Wybraliśmy współpracę z IKC, w końcu oni są specjalistami w zabawie! ”

To bardzo fajne, co można zrobić dla rodziców i dzieci, aby wizyta w szpitalu była jak najprzyjemniejsza.

Zabawa rozprasza dzieci i sprawia, że czują się zrelaksowane. Lekarze i pielęgniarki zauważają to później w gabinecie zabiegowym. Koncepcja zabawy w strategicznym miejscu zapewnia poczucie spokoju, a tym samym bardziej efektywny sposób pracy.

Czym mogą bawić się dzieci?

 

IKC umieściło różne elementy do zabawy, którymi dzieci mogły się bawić. Dzięki 17-calowemu ekranowi dotykowemu na ścianie, dzieci mogą bawić się do woli. Wolnostojąca wieża do zabawy z grami ściennymi ze wszystkich czterech stron zapewnia dzieciom dużo zabawy! Zabawy są specjalnie przygotowane i mają pozytywny wpływ na koordynację wzrokowo-ruchową dzieci. Jest to stymulowane w zabawny sposób.

 

Zabawne chwile w poczekalni!

 

Annette mówi nam z uśmiechem: „Czasami dzieci są tak skupione na zabawie, że nawet nie zdają sobie sprawy, że to ich kolej. Rodzice czasami muszą zwracać na to uwagę swoim dzieciom, co powoduje zabawne chwile w poczekalni także dla innych pacjentów.

Kinderhoek wachtruimte

Miła współpraca!

 

Współpraca z Nielsem Jellema z IKC jest bardzo przyjemna. Fajnie, że istnieje możliwość samodzielnego komponowania modułów do zabawy. Stał się piękną przestrzenią, jasne kolory modułów zabawowych zachwycają dzieci i tworzą przytulną i przyjemną atmosferę w poczekalni ”.

 

Stwórz to niesamowite doświadczenie w swojej poczekalni!

 

Umów się na spotkanie!