Family Play Table
IKC Aktualności
Udział
IKC prezentuje nową koncepcję: Rodzinny Stół do Zabawy!

Sneak Peek! IKC przedstawia: Rodzinny Stół do Zabawy!

IKC prezentuje nową koncepcję: Rodzinny stół do zabawy! Przy Rodzinnym Stole do Zabaw Twoi goście spotkają się z grami planszowymi. Rodzinny stół do zabaw może być umieszczony w bungalowach i kwaterach grupowych, ale także w miejscach publicznych. Zastępuje on znane gry planszowe i nadaje Twojemu zakwaterowaniu porządek i luksusowy wygląd. Koniec z luźnymi częściami, które mogą się zgubić i tym samym koniec z niekompletnymi grami! Zintegrowane efekty świetlne sprawiają, że łatwo jest zobaczyć, który gracz jest następny. Kiedy gracz wygra, strona wygrywająca rozświetli się mocno.

Jedną z zalet Rodzinnego Stołu do Zabaw jest to, że oprogramowanie 3D jest robione na zamówienie. Identyfikacja wizualna Twojej firmy może być włączona do wyglądu, z logo i kolorami Twojej firmy. Rozpoznawalność tych kolorów zwiększa doświadczenie Twojej marki. Nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny!

IKC jest nadal w trakcie opracowywania Rodzinnego Stołu do Zabaw i ma nadzieję wprowadzić go na rynek na początku 2021 roku. Śledź rozwój za pośrednictwem naszych kanałów mediów społecznościowych i strony internetowej.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Family Play Table
Family Play Table