Stand NRF
IKC Aktualności
Udział
Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Innowacyjna holenderska firma Play Concepts, IKC błyszczy na NRF Retail's Big Show w Ameryce

Stoisko IKC, holenderskiej firmy zajmującej się koncepcjami zabaw, było zachwycającym, nieszablonowym dodatkiem do prestiżowego NRF Retail's Big Show w Ameryce. Wydarzenie, które odbyło się w tętniącym życiem Nowym Jorku, zgromadziło najbardziej innowacyjne firmy na świecie w dziedzinie technologii sprzedaży detalicznej, a IKC wyróżniało się jako przedstawiciel kreatywnych i zorientowanych marketingowo rozwiązań dla dzieci w sektorze

Stoisko IKC, holenderskiej firmy zajmującej się koncepcjami zabaw, było zachwycającym, nieszablonowym dodatkiem do prestiżowego NRF Retail's Big Show w Ameryce. Wydarzenie, które odbyło się w tętniącym życiem Nowym Jorku, zgromadziło najbardziej innowacyjne firmy na świecie w dziedzinie technologii sprzedaży detalicznej, a IKC wyróżniało się jako przedstawiciel kreatywnych i zorientowanych marketingowo rozwiązań dla dzieci w sektorze detalicznym.

 

Dzięki zabawnemu i interaktywnemu stoisku IKC przyciągnęło uwagę odwiedzających, od sprzedawców detalicznych po ekspertów technologicznych. Stoisko oferowało wgląd w niestandardowe środowiska zabaw, które IKC zapewnia na całym świecie, podkreślając innowacyjność, zrównoważony rozwój i silny nacisk na stymulowanie funkcji poznawczych dzieci.

 

​Godne uwagi atrakcje stoisko IKC obejmowało:

Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna: Stoisko IKC podkreślało znaczenie zrównoważonego rozwoju w środowiskach zabaw. Firma zaprezentowała swoje zaangażowanie w ekologiczne i zrównoważone materiały, umożliwiając rodzicom i sprzedawcom detalicznym wybór koncepcji zabaw, które są nie tylko przyjemne, ale także dobre dla planety.​Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna: Stoisko IKC podkreślało znaczenie zrównoważonego rozwoju w środowiskach zabaw. Firma zaprezentowała swoje zaangażowanie w ekologiczne i zrównoważone materiały, umożliwiając rodzicom i sprzedawcom detalicznym wybór koncepcji zabaw, które są nie tylko przyjemne, ale także dobre dla planety.

Współpraca z nowymi partnerami: Podczas NRF Retail's Big Show firma IKC nawiązała współpracę z nowym obiecującym partnerem z Meksyku. Partnerstwo to przyczyni się do dalszej ekspansji koncepcji zabawy IKC w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, zapewniając większej liczbie dzieci dostęp do innowacyjnych doświadczeń związanych z zabawą.