This image shows a custom kids corner in a DIY store
Mini-sklep z narzędziami dla małych budowlańców jutra

Kącik dla dzieci stwarza przyjemną atmosferę zakupów w sklepie Lueb & Wolters DIY.

W tym miniaturowym sklepie z narzędziami w środku marketu budowlanego Lueb & Wolters DIY, młodzi przyszli profesjonaliści z branży budowlanej mogą bawić się grami ściennymi i interaktywnymi systemami do zabawy. 

Zainstalowaliśmy niestandardowy kącik dla dzieci, który jest całkowicie zgodny z życzeniami firmy Lueb & Wolters, w wyniku czego powstał kącik do zabaw, który idealnie pasuje do stylu firmowego i wnętrza sklepu z narzędziami. Dzięki wspaniałym wspomnieniom, które dzieci tworzą podczas zabawy w sklepie z narzędziami, już od najmłodszych lat będą budować pozytywne skojarzenia z organizacją. Dzięki temu będą miały większe szanse na powrót, gdy będą dorosłe. Dzisiejsze bawiące się dzieci są Twoimi klientami przyszłości.

Zalety kącik zabaw w Twoim marketu budowlanego

Kącik zabaw w Twoim sklepie detalicznym daje dzieciom bezpieczne miejsce do nauki i odkrywania. Podczas gdy dzieci bawią się przyjemnie, ich rodzice mogą skupić się na Twoich produktach i poradach. Dlatego też, zwrot z inwestycji w kącik dla dzieci IKC jest gwarantowany.

Chcesz odkryć zalety swojej branży?

Zapytaj o wycenę!

This image shows a custom kids corner in a DIY store
This image shows a custom kids corner in a DIY store
Udział