Inrichting restaurant
Restauracje KFC na całym świecie rozwijają się o dodatkowe doświadczenia dla gości

Niestandardowe koncepcje zabaw w KFC

Doświadczenie staje się coraz ważniejsze dla Twoich gości. Dlatego KFC inwestuje w dodatkową rozrywkę dla dzieci w swoich restauracjach. Dodatkowa wartość zabawy oferuje więcej doświadczeń dla gości, w każdym wieku. Każdy koncept KFC jest wyjątkowy i tworzony na zamówienie. Od Holandii i Niemiec po Szwecję, rozrywka jest dodawana wszędzie. Obszar zabaw jest całkowicie zaprojektowany w stylu KFC. Uzupełniona o dekoracje ścienne, amortyzującą podłogę do zabawy z EPDM, zjeżdżalnię i elementy do wspinaczki dla jeszcze większego poczucia doświadczenia.

Wspólnie z KFC Göppingen (DE) opracowaliśmy zupełnie nowy projekt. Dodano tu wartość zabawową, zachowując jednocześnie pojemność siedzeń. Wykonany na zamówienie stół do zabawy, który może służyć zarówno do jedzenia, jak i do zabawy. Zabawa i funkcjonalność! Interaktywny stół do zabawy jest wyposażony w zaprojektowane na zamówienie oprogramowanie. Oprogramowanie to pokazuje gry dla mniejszych dzieci w ciągu dnia i dla nastolatków wczesnym wieczorem. Zapewnia to zabawę dla wszystkich.

KFC Gorinchem (NL) i Dusseldorf (DE) zrobiły kolejny krok z naszymi projektantami i również zleciły dostosowanie modułów gier. Gry ścienne posiadają wszystkie charakterystyczne dla KFC obrazy, dzięki czemu dzieci mogą zapoznać się z marką już w młodym wieku. Mogą one na przykład zrobić własnego hamburgera, przesuwając składniki na ścieżkach  w odpowiednie miejsce.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu wrażenia z różnych kącików zabaw dla dzieci w restauracjach KFC.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych koncepcji zabaw i możliwości dostosowania ich do Twojej marki?

Skontaktuj się z nami!
 
software kfc custom
interactieve speeltafel
speelhoek KFC branded kinderhoek kinderspeelhoek spellen wandspeelborden
kfc kinderspeelhoek
Udział