Inrichting restaurant
Restauracje KFC na całym świecie rozwijają się o dodatkowe doświadczenia dla gości

Niestandardowe koncepcje zabaw w KFC

Doświadczenie staje się coraz ważniejsze dla Twoich gości. Dlatego KFC inwestuje w dodatkową rozrywkę dla dzieci w swoich restauracjach. Dodatkowa wartość zabawy oferuje więcej doświadczeń dla gości, w każdym wieku. Każdy koncept KFC jest wyjątkowy i tworzony na zamówienie. Od Holandii i Niemiec po Szwecję, rozrywka jest dodawana wszędzie. Obszar zabaw jest całkowicie zaprojektowany w stylu KFC. Uzupełniona o dekoracje ścienne, amortyzującą podłogę do zabawy z EPDM, zjeżdżalnię i elementy do wspinaczki dla jeszcze większego poczucia doświadczenia.

Wspólnie z KFC Göppingen (DE) opracowaliśmy zupełnie nowy projekt. Dodano tu wartość zabawową, zachowując jednocześnie pojemność siedzeń. Wykonany na zamówienie stół do zabawy, który może służyć zarówno do jedzenia, jak i do zabawy. Zabawa i funkcjonalność! Interaktywny stół do zabawy jest wyposażony w zaprojektowane na zamówienie oprogramowanie. Oprogramowanie to pokazuje gry dla mniejszych dzieci w ciągu dnia i dla nastolatków wczesnym wieczorem. Zapewnia to zabawę dla wszystkich.

KFC Gorinchem (NL) i Dusseldorf (DE) zrobiły kolejny krok z naszymi projektantami i również zleciły dostosowanie modułów gier. Gry ścienne posiadają wszystkie charakterystyczne dla KFC obrazy, dzięki czemu dzieci mogą zapoznać się z marką już w młodym wieku. Mogą one na przykład zrobić własnego hamburgera, przesuwając składniki na ścieżkach  w odpowiednie miejsce.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu wrażenia z różnych kącików zabaw dla dzieci w restauracjach KFC.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych koncepcji zabaw i możliwości dostosowania ich do Twojej marki?

Skontaktuj się z nami!
 
software kfc custom
interactieve speeltafel
speelhoek kfc restaurant
speelhoek KFC branded kinderhoek kinderspeelhoek spellen wandspeelborden
speelhoek bij KFC restaurants
touchtable speeltafel bij KFC restaurants voor nog meer speelplezier en een goede klantervaring
kfc kinderspeelhoek
Udział