Speciaal ontworpen speelhoek voor kinderen bij Pannenkoekenbakker Buren
Zawsze świetna zabawa dla dzieci - nawet przed i po posiłku!

Specjalny tematyczny kącik zabaw dla De Pannenkoekenbakker w Holandii

W 1983 roku w pięknym, zabytkowym budynku w Heusden w Holandii powstała fantastyczna restauracja dla małych i dużych: De Pannenkoekenbakker ("kucharz naleśników"). Dzięki wielkiemu sukcesowi franczyza rozrosła się do 15 lokali w Holandii. W jednej z wielu restauracji, znajdującej się w pięknym mieście Buren, IKC zainstalowało zupełnie nową koncepcję zabaw, aby dzieci mogły się jeszcze lepiej bawić!

Systemy zabawowe i pasujące dekoracje ścienne zostały specjalnie zaprojektowane zgodnie z tematem i stylem restauracji, z maskotką szefa kuchni Co w centrum uwagi. Jest tu gra ścienna Memory i przesuwane puzzle z unikalnymi obrazkami w pasującym temacie kulinarnym. Jest tu również interaktywny system zabaw Delta 21 cali z ekranem dotykowym i mnóstwem zabawnych, edukacyjnych gier.

Za małym oknem, które nie było już używane, szef kuchni Co ma teraz swoje specjalne miejsce. Zadbaliśmy o to, aby w oknie zmieścił się idealnie dopasowany fragment tapety ściennej Forex, który pokazuje Co w jego kuchni. Gdy dzieci otworzą okno, usłyszą prawdziwe kuchenne dźwięki!

Restauracja jest bardzo zadowolona z nowego pomysłu na zabawę: "W ten sposób wizyta w naszej restauracji jest dla dzieci zawsze świetną zabawą!".

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości dla Twojej organizacji?

Skontaktuj się z nami
Speciaal ontworpen speelhoek met interactief touchscreen speelsysteem voor kinderen bij Pannenkoekenbakker Buren
Speciaal ontworpen speelhoek voor kinderen bij Pannenkoekenbakker Buren
Speciaal ontworpen speelhoek voor kinderen bij Pannenkoekenbakker Buren
Custom made IKC Sliding Puzzle spel voor Pannenkoekenbakker Buren
Udział