ładna poczekalnia w gabinecie stomatologicznym KU64 w Berlinie
Klinika stomatologiczna KU64 gwarantuje dzieciom wesołą i relaksującą atmosferę

Zamień wizytę u stomatologa w magiczne przeżycie!

Klinika stomatologiczna KU64 w Berlinie poświęca szczególną uwagę swoim najmłodszym pacjentom, co tworzy miłą atmosferę nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców i personelu. Wizyty przebiegają sprawniej, a nawet stają się czymś, na co można czekać z niecierpliwością. W tym gabinecie stomatologicznym przyjazność dla dzieci została wyniesiona na nowy poziom dzięki specjalnemu kącikowi zabaw, w którym dzieci mogą przeżywać niezapomniane przygody w kosmosie!

Dzięki grom wideo, klockom do budowania, a nawet mini teatrzykowi, dzieci mogą bawić się bez końca, czekając na wizytę rodziców lub na swoje własne. Pokój zabaw pozwala dzieciom poczuć się mile widzianymi gośćmi u dentysty i pomaga im uspokoić nerwy przed zabiegiem.

International Kids Concepts dodatkowo wzbogaciła tę wyjątkową poczekalnię o edukacyjną grę ścienną na idealnie dopasowanym panelu oraz interaktywny system zabaw z różnego rodzaju grami do wypróbowania w trakcie oczekiwania. Dzięki tym elementom zabawowym w ramach jednego tematu dzieci mogą w pełni zanurzyć się w tym hipernowoczesnym świecie fantazji!
 

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości zagospodarowania poczekalni lub innej przestrzeni, w której przydałyby się elementy zabawowe? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Maluchy mogą bezpiecznie czekać i bawić się z nami dzięki tej specjalnej futurystycznej, zabawowej przestrzeni, którą dla nich stworzyliśmy.
Praktyka stomatologiczna KU64
Gra ścienna o tematyce kosmicznej w poczekalni dentysty
Zabawki do poczekalni sprawiają, że dzieci mniej boją się dentysty
Interaktywny stół do gry dla miłej poczekalni
kącik zabaw w poczekalni sprawia, że ​​wizyta u dentysty jest mniej przerażająca
Udział